Car Racing Game: Real Formula Racing
0 (0)

Car Racing Game: Real Formula Racing

Opis:

Car Racing Game: Real Formula Racing to gra wyścigowa, która pozwala uczestniczyć w mistrzostwach F1, testować słynne tory i rywalizować ze słynnymi kierowcami.

W samochodzie sportowym gracz rozpoczyna karierę w najlepszych wyścigach świata. Żelaznego konia można dostosować, można wybrać parametry zewnętrzne. Po przygotowaniu użytkownik wskazuje żądany tryb wyścigu i startuje w jednym formacie lub rywalizuje ze znanymi sportowcami. Będziesz musiał podróżować w różne miejsca, oprócz stadionów z aktywnymi fanami kierowcy, czekają podróże do miast świata. Doskonałość nawierzchni drogi jest godna podziwu. Stadiony są zawsze pełne aktywnych kibiców, a strefy miejskie mile zaskakują estetyką krajobrazów megamiast. Terytoria są rozpoznawalne, kierowca natychmiast zrozumie, w jakim kraju się znajduje.

Widok trzecioosobowy umożliwia pełne obejrzenie samochodu i analizę sytuacji, można też przełączyć się na widok pierwszoosobowy. Licznik na środku ekranu pomaga śledzić aktualną prędkość samochodu. Jazdy wyczynowe pozwalają zdobyć punkty, które można wymienić na fajne samochody sportowe. Prawdopodobieństwo wygranej w dużej mierze zależy od modelu samochodu, ale podstawowe znaczenie mają również umiejętności pilota. Chęć konkurowania z celebrytami nie została jeszcze udowodniona.

Charakterystyczne cechy gry Car Racing Game: Real Formula Racing:

  • pojedyncze i konkurencyjne wyścigi samochodami sportowymi;
  • różnorodne tory F1 w rozpoznawalnych miejscach na planecie;
  • zakup różnych modeli samochodów;
  • personalizacja samochodów;
  • możliwość podświetlenia się w tabeli liderów.

Projekt cieszy się dobrze rozwiniętą fizyką i znacznymi zagrożeniami, które dodają adrenaliny podczas jazdy. Możesz dostosować ustawienia sterowania, włączyć obroty podczas przechylania urządzenia mobilnego lub użyć klawiszy na ekranie. Rozgrywka wymaga ciągłego skupienia. Skierowanie uwagi na krajobrazy lub stadiony grozi kolizją z rywalami lub nieruchomymi obiektami. Istnieje nawet ryzyko przewrócenia się samochodu na dach. Zanurzenie się w wyścigowej atmosferze ułatwia wysokiej jakości grafika w jasnych kolorach. Zdobądź reputację legendarnego kierowcy wyścigowego!


Reklama

Pobierz Car Racing Game: Real Formula Racing 1.9.1

informacje ogólne
wersja 1.9.1 (103)
Data umieszczenia 2022-01-11 12:40
rozmiar 115.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Game Bunch na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/20 10:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |