Aggretsuko: krótki czas kontratakuje
0 (0)

Aggretsuko: krótki czas kontratakuje

Opis:

Gra Aggretsuko: The short timer kontratakuje  - to japońska gra logiczna, w której musisz zbudować nowe biuro i rozwiązać, określić format „3 w rzędzie” do wznoszenia budynków marzeń.

W snach czerwona panda pracuje na prestiżowej pozycji. Od współpracowników czuje szacunek i podziw oraz pochwały od kierownictwa. Ale rzeczywistość jest bardziej pesymistyczna: szefowie wypełniają się nudnymi zadaniami, a inni pracownicy wyrażają wyraźną niechęć. W walce z ciągłą irytacją pomaga bar karaoke, w którym można wyrazić emocje i zaśpiewać hity hard rocka. Sytuacja pogarsza się, gdy pojawia się misja stworzenia nowych biur dla firmy. Zagadki składające się z trzech identycznych obrazków pozwalają na rozpoczęcie budowy budynków.

Każde zadanie polega na przesuwaniu elementów po szachownicy w celu zebrania określonej liczby określonych elementów. Górny panel wskazuje, co dokładnie należy teraz zebrać. Po udanym poszukiwaniu rozwiązań użytkownik otrzymuje punkty i gwiazdki, gromadzi zasoby i otwiera dostęp do całych pięter. Dozwolony jest nawet wybór stylu dekoracji dla każdej podłogi. Różne boostery upraszczają misję, wywołują eksplozje, aby na planszy pojawiły się bardziej odpowiednie elementy. Z biegiem czasu gracz ma możliwość odblokowania innych postaci z fajnymi umiejętnościami. Nowi bohaterowie są skuteczniejsi w rozwiązywaniu problemów, jeśli aktywujesz ich w odpowiednim momencie.

Charakterystyczne cechy gry Aggretsuko:

  • zadania logiczne „3 w rzędzie”;
  • codzienne życie postaci w animowanych fabułach;
  • projektowanie i budowa biur;
  • tworzenie komfortowych warunków dla kolegów;
  • nieprzyjemne spotkania z bossami.

Układanka zaskakuje nietrywialną fabułą i różnorodnymi wydarzeniami. Przewlekły stres stale wywiera presję na Twoje nerwy, dlatego musisz regularnie chodzić na karaoke. Krótkie animowane historie pokazują, jak ciężko jest podopiecznemu gracza pośród masy szkodliwych osobowości. Niektórzy koledzy zamieniają się w szefów, walki stają się częścią codziennego życia. Na placu budowy zaczyna wyłaniać się uroczy budynek, co rekompensuje wiele kłopotów. Zmień swoją fantazję o idealnym budynku firmowym w prawdziwy projekt!


Reklama

Pobierz Aggretsuko: krótki czas kontratakuje 1.15.9

Nowości w tej wersji
- Bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.15.9 (75)
Data umieszczenia 2021-11-05 23:01
rozmiar 136.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/20 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |