Snipers vs Thieves: Classic!
0 (0)

Snipers vs Thieves: Classic!

Opis:

Gra Snipers vs Thieves: Classic! To wieloosobowa gra akcji, w której drużyna złodziei zajmuje się rabunkami, a snajperzy zapobiegają przestępstwom, zabijają złoczyńców.

Gracz przechodzi przez krótki samouczek, a następnie wybiera, kogo ma reprezentować w opowiadaniu przez półtorej minuty. Każda strona ma mnóstwo możliwości ulepszeń. Oprócz wyposażenia bandyci zwracają szczególną uwagę na gadżety i plecaki, snajperzy nieustannie ulepszają swoją broń. Złodzieje mogą łączyć się w klany, szukać towarzyszy na całej planecie lub zapraszać znajomych. Czasami rywalizują ze sobą grupy gangsterskie, nie tylko strzelanka na wysokich miejscach należy się obawiać. Jeśli uda ci się uciec, możesz zabrać cały łup.

Zadaniem snajpera jest zniszczenie złodziei wysłanych przez konkurentów do określonego banku. Według legendy przestępcom udało się zabrać pieniądze, opuścić bank i próbują biec do samochodu, żeby się ukryć. Teraz rabusie muszą pokonać spory dystans, siedzący w kolejnym budynku snajper ma szansę zatrzymać sprawców celnymi strzałami. Za dobrze wykonane zadanie bohater otrzymuje nagrodę pieniężną.

Charakterystyczne cechy gry Snipers vs Thieves: Classic!:

  • ochrona skarbców bankowych lub okradanie konkurentów;
  • klasyczna rozgrywka PvP;
  • narzędzia i broń na czarnym rynku;
  • współpraca z przyjaciółmi lub nieznanymi graczami;
  • pompowanie oddziału, ulepszanie broni.

Projekt cieszy przemyślany system ulepszeń oraz możliwość wykazania się indywidualnością, wybierając oryginalną maskę z szerokiej gamy. Czarny rynek obfituje w atrakcyjne oferty i istnieje wiele przydatnych i rzadkich narzędzi. Różne elementy przebrań, peleryny-niewidki i inne rzeczy przypadną do gustu każdej postaci idącej do pracy. Istnieją również niestandardowe podejścia do niszczenia przeciwników. Materiały wybuchowe, kule z efektem zamrażania itp. Wywołują we wrogu dziki strach.

Grafika kreskówkowa pozwala nie brać tego, co się dzieje na poważnie, chociaż trzeba się skupić. Półtorej minuty to termin, nie ma już czasu na rozhuśtanie się i zbadanie sytuacji. Jednak w przypadku napadów opóźnienia wyglądałyby dziwnie. Spraw, aby wrogowie bali się twojego bohatera, uczyń go przywódcą mafii lub legendarnym strzelcem!


Reklama

Pobierz Snipers vs Thieves: Classic! 1.0.40531

Nowości w tej wersji
- Remove pop-up ads and get free ad reward bonuses with new bundle.
- Balancing changes: earn more cash as a Sniper!
- Gadget tokens now cheaper to purchase!
- All gadgets now free to use first time!
- Mods in black market now cheaper! More customisation!
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.40531 (91)
Data umieszczenia 2021-11-05 23:18
rozmiar 51.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Playstack na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/21 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |