Opis:

Gra Soccer Heroes  to projekt sportowy, w ramach którego kapitan rekrutuje piłkarzy, przygotowuje drużynę do udziału w światowych turniejach oraz określa strategię zachowania na boisku.

Użytkownik działa jednocześnie jako kapitan i menedżer. Musi zatrudnić fajnych zawodników, wyszkolić ich, a następnie zabrać na boisko, aby rywalizować z innymi sportowcami. Możesz sam wymyślić algorytm umieszczania totemów. Zawodnicy posiadają niezwykłe umiejętności, ważne jest, aby odpowiednio ich używać, aby zwiększyć ogólną efektywność drużyny. Liczne ulepszenia pomogą Ci uzyskać najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Poszukaj optymalnych ulepszeń, nalegaj na uzyskanie dodatkowej siły, jeśli to konieczne.

W miejscu gry zawodnicy automatycznie przesuwają się do bramki przeciwnika. Jedna postać jest podświetlona w zbliżeniu, ruch innych jest śledzony u dołu ekranu na miniaturowej mapie. Użytkownik klika na konkretnego gracza, wskazuje, co ma robić w danej chwili. Czasami wyzwaniem jest trafienie piłki na bramkę lub poprawne podanie. Jeśli drużyna przeciwna prowadzi atak, początkowym celem jest zdobycie piłki przez przechwytywanie, utrzymywanie pozycji lub skoki do kontrataku. Ruch automatyczny nie przeszkadza w kontroli i regulacji najmniejszych manewrów.

Charakterystyczne cechy gry Soccer Heroes:

  • utworzenie drużyny piłkarskiej;
  • trening sportowców;
  • kontrola i dostosowanie działań podopiecznych;
  • odblokowywanie i ulepszanie unikalnych umiejętności postaci;
  • możliwość zatrudniania bramkarzy, napastników i innych.

Fani mangi Captain Tsubasa będą mogli cieszyć się interakcją ze swoimi ulubionymi postaciami. Brak wiedzy na temat japońskiej serii komiksów nie przeszkodzi innym w czerpaniu przyjemności z ciekawej rozgrywki. Oprawa graficzna w stylu anime tworzy cudowną atmosferę, muzyka poza ekranem potęguje intensywność emocji. Szeroki zakres zadań zarządczych eliminuje monotonię, pozwala na długi czas dać się ponieść zawodom sportowym. Ulepszenia otwierają możliwości wielkich przemian nawet dla początkujących karierowiczów. Poprowadź geniuszy piłki nożnej do długo oczekiwanego sukcesu!


Reklama

Pobierz 3.5.2

Nowości w tej wersji
* Solved a problem loading the events.
* Resolved a problem loading shields in Alpha Cup
informacje ogólne
wersja 3.5.2 (87)
Data umieszczenia 2020-08-20 11:08
rozmiar 36.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje 1Coin na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/21 11:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |