Elemental Dungeon
0 (0)

Opis:

Elemental Dungeon gra  jest ekscytująca gra fabularna, w której musisz zniszczyć potwory w lochach za pomocą broni i potężnych zaklęć, a także wygląd skarbów.

Przed startem gracz wybiera klasę totemu, aby wcielić się w maga, samuraja lub łowcę. Każda klasa ma unikalne zdolności z ogromnymi opcjami ulepszeń. Po ustaleniu tożsamości bohatera możesz zejść do niewielkiego obszaru pod ziemią w kratkę. Czołgają się tam agresywne stworzenia, które należy wytępić. Siły żywiołów będą doskonałymi pomocnikami, tylko ty musisz nauczyć się poprawnie używać zaklęć. W lokacji oprócz przeciwników można znaleźć wiele ciekawych przedmiotów, cennych monet. Połączenie trzech specjalnych elementów daje prawo do aktywacji potężnych magicznych fraz, a nowe zaklęcia można znaleźć w magicznych zwojach.

Środowisko w przygodzie jest dość niebezpieczne, przeciwnicy słyną z okrutnych kontrataków, spowolnienie działań obarczone jest poważnymi stratami. Całkowita eliminacja antagonistów w lokacji otwiera dostęp do kolejnej lokacji. Punkt wyjścia do nowej strefy jest podświetlony na niebiesko. Zbieranie bonusów odbywa się wyłącznie do woli, ale nie należy tego ignorować, w przeciwnym razie będzie kilka ulepszeń. Funkcje zamrażania, podpalania, eksplozji, stawiania kamiennych przeszkód i innych rzeczy znacznie wzmocnią bohatera, pozwolą miażdżyć wrogów w słabych punktach i zapobiegać ich atakom.

Charakterystyczne cechy gry Elemental Dungeon:

  • oczyszczanie terytoriów z mutantów;
  • użycie magii żywiołów;
  • eksploracja lochów pikselowych;
  • losowe generowanie lokalizacji;
  • zarabianie złota i przydatnych przedmiotów.

Fani projektów wieloosobowych mogą cieszyć się interakcją z innymi użytkownikami. Deweloper proponuje zaaranżowanie konfrontacji z postaciami znajomych, walkę do ostatniego ocalałego lub wspólne dążenie do wspólnych celów. Grafika pikselowa zanurza Cię w nostalgicznej atmosferze starych gier. Za pomocą joysticka możesz się poruszać i wygłaszać magiczne przemówienia. W skrytkach jest wiele skarbów, po masakrze wrogów skorzystaj z okazji, aby się wzbogacić i poznać tajemnice starożytnych krajobrazów!


Reklama

Pobierz Elemental Dungeon 1.12

Nowości w tej wersji
- New hero: Shield Knight
- New feature: Mystery Box
- Spring Festival theme and events
- Various bugfixes and game balance changes
informacje ogólne
wersja 1.12 (19)
Data umieszczenia 2021-02-07 00:26
rozmiar 40.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/22 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |