Opis:

Playing the Hello Cats  - to urocza gra logiczna, w której musisz poprowadzić przedstawicieli królestwa kotów lub ich uratować. Rysowanie obiektów pomoże rozwiązać logiczne pytania.

Gracz będzie musiał ratować i przepędzać koty, wchodzić w interakcje z różnymi mechanizmami i uruchamiać złożone konstrukcje. Pomoc będzie musiała zostać narysowana samodzielnie. Dzięki grawitacji powstałe elementy spadają i eliminują problemy, rozwiązują problemy na określonych poziomach. Upadek kamienia powoduje, że platformy na linach poruszają się, zakłócają równowagę zwierząt i pobudzają je do ucieczki. Każdy etap to indywidualne zadanie, w którym rysowanie elementów powinno radykalnie zmienić sytuację.

Czasami zaleca się współczucie ogoniastym bestiom, aby zaoferowały swoją pomoc. Jeśli komuś trudno jest upić się z głębokiej dziury ze względu na niski poziom wody, możesz wrzucić do niej duży przedmiot lub użyć małych kamieni, aby szybko podnieść wodę i pozwolić biedakowi ugasić pragnienie. Eksplozje i reakcje łańcuchowe będą nieustannie prześladować użytkownika, będziesz musiał włączyć logikę i zacząć szukać kreatywnych odpowiedzi na nietrywialne zadania. Wystrzeliwanie rakiet i wahadeł stanie się znanym procesem. Nie bez znaczenia jest też lęk kotów, które boją się gwałtownych manewrów i są gotowe zniknąć, gdy tylko pojawi się perspektywa niebezpieczeństwa. Ale nawyk ukrywania się w odosobnionych miejscach może stać się problemem.

Charakterystyczne cechy gry Hello Cats:

  • ratowanie lub wydalanie kotów;
  • rysowanie obiektów do rozwiązywania problemów;
  • użycie sił grawitacyjnych;
  • interakcja z zabawnymi mechanizmami;
  • akumulacja ryb.

Intuicyjne sterowanie i ładna grafika przyciągają graczy z młodszej grupy wiekowej. Rozgrywka może wydawać się monotonna, ale dla lubiących wytężać mózg stworzone są tu komfortowe warunki. Licznik czasu w górnym panelu czasami się dostosowuje i zmusza do szybkiego podejmowania decyzji, przejścia do działania. Pomyślne ukończenie etapu przynosi dodatkowe ryby do skarbonki, można je wydać na ciekawe przedmioty. Wciel się w rolę odważnego właściciela, gotowego obudzić i uczyć szkodliwe, ale takie słodkie zwierzaki o zmiennym nastroju!


Reklama

Pobierz Hello Cats 1.5.5

informacje ogólne
wersja 1.5.5 (155)
Data umieszczenia 2020-08-23 07:51
rozmiar 44.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/24 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |