Beat Fire - EDM Music & Gun Sounds
0 (0)

Beat Fire - EDM Music & Gun Sounds

Opis:

Game Beat Fire - EDM the Music Sounds Gun  - to strzelanka muzyczna, w której ogień spadający z góry jest wykonywany w rytm ścieżki dźwiękowej.

Pionowy ekran wyświetla celownik i opadające płytki. Tło stanowi przyjemna melodia, a głównym celem jest zniszczenie płytek w pożądanym rytmie. Każdemu ujęciu towarzyszy specyficzny dźwięk, który uzupełnia utwór muzyczny i tworzy ciekawą mieszankę. Do wyboru jest kilka radykalnie różnych rodzajów broni, od procy po pistolety i karabiny maszynowe. Ale w samej rozgrywce widoczny jest tylko widok. Kształty i rozmiary bloków można również dostosować, wybierając najbardziej atrakcyjne wizualnie opcje. Oprócz kwadratów o różnych odcieniach, sześciokątów i okręgów możesz przetestować strzelanie do samolotów, płatków śniegu, kwiatów i innych kształtów.

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy, użytkownik obserwuje zmianę kombinacji kolorów, pojawianie się światła i uroczych efektów specjalnych. W trakcie tego procesu zapisywana jest również ilość wybitych elementów, specjalna skala pokazuje, która część zadania została w danej chwili wykonana. Każdy test ma prawo popełniać błędy, w prawym górnym rogu wyświetlane są trzy serca, które symbolizują liczbę pozostałych żyć. Ukończenie poziomu jest zaznaczone otrzymaniem złotych monet.

Charakterystyczne cechy gry Beat Fire:

  • strzelanie do płytek do muzyki;
  • duży wybór melodii w różnych stylach;
  • poszerzanie arsenału broni;
  • fajne skórki do broni;
  • gromadzenie i wydawanie monet.

Neonowe odcienie obrazów tła tworzą ciekawą atmosferę. Zdjęcia zmieniają się, dodają urozmaicenia dynamicznej rozgrywce. Niektóre bronie są dostępne tylko w płatnym formacie, co jest trochę denerwujące. Nie ma możliwości pobrania własnych utworów, ale różnorodność muzycznych kierunków z pewnością zachwyci miłośników muzyki. Twórcy dodali kompozycje wielu gatunków, od muzyki elektronicznej po hip-hop. Również w arkadach podoba się intuicyjne sterowanie i przejrzyste menu, w którym można łatwo przeglądać i wybierać rodzaje broni lub spadające klocki. Ciesz się rytmicznym nagrywaniem ulubionych utworów muzycznych!


Reklama

Pobierz Beat Fire - EDM Music & Gun Sounds 1.1.93

Nowości w tej wersji
- Updated songs
- Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.93 (116)
Data umieszczenia 2022-03-15 14:05
rozmiar 41.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/24 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |