Opis:

Gra to Super Tank the Blitz  - to opancerzony pojedynek online, w którym musisz zebrać opancerzonego potwora i wysłać go do bitwy z obcymi maszynami.

Na początku, w specjalnym edytorze, gracz tworzy swoje arcydzieło sztuki czołgów. Szczegóły są łatwo wybierane i łączone, można zbudować wszystko, wszystko zależy od wyobraźni inżyniera. Dowódca musi kontrolować tę moc. W sumie dostępnych jest 12 takich postaci, każda z indywidualnymi umiejętnościami. Wiele pojawia się w dostępie po zebraniu doświadczenia, początkowo musisz zadowolić się stosunkowo słabymi bohaterami. Gotowy czołg musi wykonać niebezpieczne zadanie, automatyczny system szybko podniesie przeciwnika do jasnej walki. Walka trwa nie dłużej niż 120 sekund, to wystarczy, aby wyłonić najsilniejszego.

Deweloper daje wybór różnych formatów online. Możesz walczyć 1v1, organizować konfrontacje drużynowe 2v2. Niektórzy będą woleli zaprosić znajomych na taką przygodę, inni znajdą godnych towarzyszy i przeciwników wśród użytkowników z całego świata. Zwycięstwo daje klucze do skrzyń z nowymi szczegółami, odblokowuje ciekawych dowódców. Ale ogromna liczba komponentów otwiera wiele możliwości ulepszenia nawet po porażce, nie ma powodu do silnego żalu. Popraw swoją siłę ognia, wzmocnij wyposażenie i parametry obronne, aby w następnej bitwie wyłonić zwycięskie trofeum.

Charakterystyczne cechy gry Super Tank Blitz:

  • dwuminutowe bitwy czołgów;
  • tworzenie pojazdów opancerzonych z fragmentów;
  • ponad 1000 części do eksperymentów;
  • kilkanaście postaci dowódców;
  • kilka trybów PvP.

Wygodny edytor pozwala na realizację dowolnych pomysłów dotyczących modeli pojazdów opancerzonych. Krótko mówiąc, dynamiczne bitwy, możesz poczuć przypływ emocji, cieszyć się ciężką bitwą i szybko wrócić do codziennych zajęć. Na wąskiej drodze zbiorniki 2D jeżdżą tylko tam iz powrotem, co upraszcza zarządzanie i ogólne zadanie. Z działań taktycznych nacisk przenosi się na szkolenie naziemnych pojazdów wojskowych. Zademonstruj cuda inżynierii, uderz wroga połączeniem estetyki i mocy!


Reklama

Pobierz 1.4.6

Nowości w tej wersji
1. Updated facebook login version (Essential update to users using Facebook login!)
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (129)
Data umieszczenia 2021-08-02 19:14
rozmiar 92.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/25 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |