Reaper High: A Reapers Tale
0 (0)

Reaper High: A Reapers Tale

Opis:

Game Reaper High: A Reapers Tale  - jest ciekawy Roleviki, w którym żniwiarze walczą z potworami, rozszerzają własność bogów, konfrontują zespoły innych użytkowników.

Żniwiarz musi przenieść dusze zmarłych do nieba. Zadanie to wykonuje się w specjalnej świątyni, gdzie gwarantowany jest brak agonii za duszę. Pojawienie się armii Złego Władcy zmusiło do ponownego rozważenia priorytetów i nadrzędnych kwestii. Jeśli szkodniki opanują świątynię, na całym świecie zapanuje chaos. Musisz przyciągnąć dodatkowe siły i bronić zamku. Pole przed budynkiem jest podzielone na komórki, w których możesz umieścić żołnierzy, czołgi i inne postacie.

Ważne jest, aby przeanalizować odległość wpływu i charakterystykę pracy każdego rodzaju. Uzdrowiciel nie może kogoś uleczyć, jeśli w pobliżu nie ma pustego miejsca, a czołgi są mało przydatne w tylnych rzędach. Kamień z zaklęciem jest bardzo przydatny. Zajmuje całą komórkę, jak zwykły wojownik, musisz zadbać o to, aby ten element nie stał się przeszkodą w działaniach twoich bohaterów. Podczas bitwy możesz zmieniać formacje, taktyka dostosowywana jest do sytuacji. Warto też dbać o regularność dostaw zaopatrzenia, systematycznie wzmacniając armię.

Charakterystyczne cechy gry Reaper High: A Reapers Tale:

  • walcząc z podopiecznymi złego pana;
  • obrona zamku lub atak na bazę potworów;
  • rywalizacja z innymi graczami w lidze;
  • udział uzdrowicieli, czołgów i wojowników dystansowych w bitwach;
  • używanie zaklęć.

Oprócz ochrony swojej bazy możesz zaaranżować atak na zamek potworów. Mroczny władca nie zasługuje na duże posiadłości; zaleca się stopniowe zwiększanie strefy wpływów bogów. Fani bitew sieciowych z pewnością wezmą udział w lidze przeciwko drużynom prawdziwych użytkowników. Istnieje możliwość zdobycia bonusów i uzyskania statusu elitarnego żniwiarza. Ładna grafika i niebanalna fabuła przyciągają graczy. Lekka melodia nadaje opowieści bajkowy charakter. Różne tryby pozwalają każdemu znaleźć format odpowiadający jego nastrojowi. Postaraj się dotrzeć do głównego złoczyńcy i go zniszczyć. Przywróć ludziom pokój, uzyskaj prawo do wykonywania bezpośrednich obowiązków wznoszenia duszy!


Reklama

Pobierz Reaper High: A Reapers Tale 2.1.5

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
Server stabilization
informacje ogólne
wersja 2.1.5 (239)
Data umieszczenia 2020-08-24 15:39
rozmiar 80.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/25 12:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |