Opis:

Gra Chase  to ekscytujący wyścig, w którym musisz nieustannie kierować postacią, uciekając przed policją, po drodze, aby wykonać serię prostych misji.

Gracz wybiera wygląd bohatera, określa model samochodu, a następnie zabiera podopiecznego na miejsce. Osoba aktywnie ucieka przed organami ścigania, wystarczy tylko wskazać jej kierunek, aby skręcić w prawo / lewo w odpowiednim czasie. Witryna jest bardzo przestronna, jest na niej niewiele osób, możesz przetestować ostre zakręty, a nawet zrobić sztuczki, jeśli masz inspirację. Ważne jest, aby unikać przeszkód i policji. Gdybyś musiał uszkodzić samochód, będziesz musiał jechać pieszo, zatrzymywanie się po sytuacji awaryjnej jest niedopuszczalne.

Rozgrywka podzielona jest na etapy, z których każdy polega na wykonaniu określonego zadania podczas jazdy lub biegu. Konieczne jest, bez przerw i postojów, zniszczenie pewnego rodzaju konstrukcji, przejście przez bramę, robienie innych rzeczy, które nie ograniczają ruchu. Zbiegowi przydzielane są trzy zadania tego samego typu, a różnica polega na liczbie czynności. Postaraj się ukończyć co najmniej jeden, zanim wpadniesz w wypadek lub zostaniesz złapany. Im więcej zrobione, tym większa nagroda. W wielu miejscach porozrzucane są zwitki pieniędzy, które możesz odebrać w skarbonce. Po ukończeniu poziomu można zmienić wygląd postaci i wybrać nowy samochód, możliwości odblokowania zależą od ilości zgromadzonych środków.

Charakterystyczne cechy gry The Chase:

  • kontrola ucieczki bohatera;
  • wykonywanie zadań podczas pościgu;
  • ciągły ruch;
  • odblokowywanie pojazdów i postaci;
  • zarobki środków i premie.

Zabawna rozgrywka przyciąga łatwym sterowaniem, jasnymi celami i ciągłą potrzebą ruchu. Bohater odnoszący sukcesy może otworzyć wiele samochodów i jeździć w różnych lokalizacjach. Każde ustawienie ma swoje niuanse, istnieje nieskończenie wiele wariantów dróg ucieczki. Przegląd z góry umożliwia inteligentne planowanie działań. Stróże prawa są wytrwali, wyjeżdżają kilkoma samochodami, aby dogonić zwinnego przestępcę. Wykonuj zadania bez kolizji z przeszkodami, ustanawiaj rekordy na czas pościgu i zbieraj pieniądze, aby następnym razem biec jeszcze dłużej!


Reklama

Pobierz The Chase 4.3

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes -
informacje ogólne
wersja 4.3 (56)
Data umieszczenia 2020-11-06 08:15
rozmiar 105.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Mad Hook na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/26 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |