Opis:

Gra Ski to Master Master 3D  - to sport dla biegacza, w którym narciarz jedzie na przejażdżkę po stokach, demonstrując przede wszystkim sztuczki konkurujące z innymi sportowcami.

Na jednej z zaśnieżonych dróg pojawia się kontrolowany przez gracza bohater. Po krótkiej odprawie wjeżdża na tor i rozpoczyna ekstremalny wyścig, starając się dotrzeć do mety szybciej niż pozostali. Inni narciarze nie interesują się przeciwnikiem, a raczej stają się tłem dla konkurencyjnej atmosfery. Ważne jest, aby nie wpaść na tych ludzi, omijać ich ostrożnie. W górnej części ekranu, aktualna pozycja sportowca jest stale wyświetlana względem wszystkich uczestników wyścigu.

Masa przeszkód na stoku jest bardziej irytująca niż przeciwnicy. Wszechobecne przeszkody sprawiają, że jesteś spięty, prowadzisz z koncentracją i kontrolujesz procesy. Niektóre szkodliwe elementy spowalniają gracza i pogarszają ogólne wyniki. Możesz wykonywać spektakularne akrobacje, aby uzyskać krótkotrwałe, ale znaczne przyspieszenie natychmiast po manewrach. Zderzenie z niektórymi elementami może być śmiertelne, więc ryzyko jest bardzo ostrożne. Po przekroczeniu linii mety możesz zdobyć nagrody i wydać wygrane pieniądze. Profesjonalny sportowiec potrzebuje sprzętu wysokiej jakości, wybierz optymalne ulepszenia dla oddziału.

Charakterystyczne cechy gry Ski Master 3D:

  • udział w szybkich wyścigach narciarskich;
  • aktualizacja i unowocześnianie sprzętu;
  • wykonywanie sztuczek, przyspieszanie;
  • zbieranie monet i nagród za miejsca z nagrodami;
  • dziesiątki przeszkód na każdej ścieżce.

Deweloper pozycjonuje projekt jako rywalizację sportową, ale rozgrywka przypomina raczej konstrukcję biegacza ze stosunkowo krótkimi dystansami. Po drodze postać zbiera monety, które trafiają do niego bez względu na końcowe wskaźniki i liczbę nagród. Niebezpieczne techniki akrobatyczne zwiększają tempo ruchu i są podobne w motywacji do boosterów. Trudno nazwać realistyczną fizyką, ale rozgrywka jest zdecydowanie wciągająca, a krótka instrukcja początkowa pozwala od razu przyzwyczaić się do sterowania. Wyrafinowana grafika również przyciąga uwagę. Unikaj ludzi i nieożywionych przeszkód, przejdź do następnego poziomu prędkości i ciesz się jazdą na nartach!


Reklama

Pobierz Ski Master 3D 2.6

Nowości w tej wersji
v2.6: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 2.6 (16)
Data umieszczenia 2020-08-25 09:52
rozmiar 19.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje TerranDroid na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/26 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |