Opis:

Game Huntercraft  - ta fajna strzelanka akcji, w której chcesz polować na zombie i inne złe duchy, zbierać zasoby i amunicję, ratować ocalałych, aby wykonywać zadania.

Oddział gracza wkracza w otwarty świat o sześciennej konstrukcji. W lokacjach wędrujących mutantów, potworów i stworzeń zombie, które należy zniszczyć. Możesz wybrać format ciągłego strzelania lub chować się, okresowo wychodząc, by strzelać do kolejnego tłumu złych duchów. Przeciwnicy pozostawiają po sobie monety, naboje i przydatne surowce, ale warto je zbierać ostrożnie, by nie stać się przy tym trofeum bezczelnego, rozweselanego zmarłego. Zdecydowanie zaleca się, aby nie dopuścić do zbliżenia się antagonistów, jeśli to możliwe, ich neutralizację należy przeprowadzić na odległość.

Strzelanie do wrogów to nie jedyne zadanie, wojownikowi nieustannie przydzielane są dodatkowe misje, takie jak ratowanie niewinnych, znajdowanie kilku rzeczy i innych rzeczy. Zapewnia to różnorodność rozgrywki. Możesz także przetestować specjalne formaty, strzelając do określonej liczby zombie naraz, lub skoncentrować się na ratowaniu ocalałych w środku chaosu. Sprzęt można ulepszać, arsenał broni można również ulepszać i rozszerzać. Niektóre pozycje można znaleźć bezpośrednio na stronach. Jeśli chcesz wybrać coś specjalnego, w sklepie monety wymieniane są na szeroką gamę elementów. Użytkownik ma prawo do zmiany wizerunku bohatera, wypróbowania oryginalnych skórek, eksperymentowania z parametrami zewnętrznymi

Charakterystyczne cechy gry Huntercraft:

  • polowanie na potwory i chodzenie martwych;
  • eksploracja map otwartego świata;
  • skórki do zmiany wyglądu postaci;
  • poprawa zdrowia za premie;
  • znajdowanie i zdobywanie broni i sprzętu.

Grafika ukazuje stylistykę minecrafta, realistyczna wizualizacja przedmiotów i arsenału broni sprawia, że ​​otoczenie jest bardziej spektakularne. Widok pierwszoosobowy łatwo przełącza się na widok z boku iz tyłu, co pozwala analizować sytuację z kilku stron i zawsze oceniać zagrożenia w czasie. Strzelanka cieszy różnorodnością misji i niestandardowym elementem estetycznym. Postaraj się zdobyć reputację najlepszego strzelca i zaszczep prawdziwy strach w żywych trupach!


Reklama

Pobierz Huntercraft 1.1.4

informacje ogólne
wersja 1.1.4 (1001004)
Data umieszczenia 2021-11-05 23:50
rozmiar 41.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/27 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |