Drive Simulator 2020
0 (0)

Opis:

Game Drive Simulator 2020  - to zabawny symulator, który skoncentruje się na zarządzaniu firmą zajmującą się transportem i budową.

Gracz otrzymuje określone zadania, często powiązane ze sobą wyłącznie listą niezbędnego wyposażenia. Ogromne lokalizacje pozwalają od razu ocenić perspektywy rozwoju biznesu. Możesz wznosić elementy infrastruktury, przesuwać niektóre obiekty tymi samymi dźwigami, potem przestawiać się na naprawę budynków, a pomiędzy nimi realizować zamówienia na dostawę towarów. Każde wykonane zadanie powinno być odpowiednio opłacone. Zdywersyfikowana działalność umożliwia szybkie poszerzenie bazy klientów, przenosi się na nowy poziom zarobków. Wysokie dochody pozwalają na powiększenie floty pojazdów, a także uzyskanie dostępu do droższych zleceń dla renomowanych firm.

Większość misji wymaga pokonywania znacznych odległości. Prawidłowe zachowanie w ruchu o dużym natężeniu ruchu i przestrzeganie prawa pomogą uniknąć problemów z policją. Duże samochody zużywają dużo energii, warto zwracać uwagę na poziom gazu w baku i terminowo uzupełniać zapasy paliwa. Pojazdy nadają się do stosunkowo elastycznej personalizacji. Będziesz musiał jeździć w dzień iw nocy, przygotowywać samochody do różnych warunków.

Charakterystyczne cechy gry Drive Simulator 2020:

  • transport towarów i budowa obiektów;
  • szeroki wybór przyczep, samochodów, wyposażenia;
  • miejskie wycieczki komunikacyjne;
  • rejestrowanie postępów prac budowlanych;
  • zwiększenie rentowności firmy.

Deweloper umożliwia praktycznie zrealizowanie marzenia wielu o sterowaniu dźwigami i innym ogromnym sprzętem. Z kilku metod kontroli każdy jest proszony o wybranie optymalnego schematu dla wygodniejszego algorytmu osiągania celów. Szczegółowa grafika sprawia przyjemność ze wspaniałych widoków małych miasteczek i miasteczek. Inspirują i pomagają zrozumieć, jak najlepiej uzupełnić infrastrukturę o most, budynek lub inny zamówiony obiekt. Spraw, aby firma odniosła sukces we wszystkich wybranych obszarach. Ciesz się wielozadaniowością dzięki transportowi i dużym maszynom!


Reklama

Pobierz Drive Simulator 2020 1.0

Nowości w tej wersji
ver 1.0
informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2020-08-26 15:12
rozmiar 92.08 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Dualcarbon na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/27 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |