The Wild Darkness
0 (0)

Opis:

Dziki Ciemność gra to role-playing projekt, który został stworzony przez PoPeyed Inc studiu, na którym zadebiutował. W podglądzie było wiele odniesień do klasyków, ale co jeszcze możesz powiedzieć, jeśli pierwszym wrogiem, z którym musisz walczyć, jest mały szczur! Myślę, że wielu fanów gatunku zgodzi się z tym, że walka ze szczurem na samym początku to wyraźny znak, wręcz banał.


Podobnie jak w wielu innych klasycznych grach RPG, fabuła tej okazała się raczej skąpa - magik, zaklęcie, utrata pamięci, a teraz jesteś już w jakimś niezrozumiałym świecie, postać jest praktycznie naga i musisz dowiedzieć się, jak, gdzie i dlaczego trafiłeś. Albo nie jest to konieczne, bo podstawą takich gier jest sam świat, aw tym przypadku okazał się bogaty, dobrze rozwinięty i wzbudzający prawdziwe zainteresowanie.

Ta nowość nie obyła się bez konieczności zbierania surowców, tworzenia z nich broni i narzędzi, co z kolei pozwoli ci zdobyć inne surowce lub pokonać groźniejszych wrogów. Również klasyk, prawda?

Ale to nie koniec, bo tutaj oprócz podstawowych cech bohatera jest głód, pragnienie i zmęczenie, zimno, jest dzień i noc. Oznacza to, że trzeba zdobyć pożywienie, wodę, odpocząć, rozgrzać się, aw nocy zawsze lepiej jest znaleźć schronienie lub rozpalić ognisko, gdyż w nocy pojawiają się niebezpieczne potwory i są one bardziej agresywne. Jednocześnie wydarzenia rozwijają się płynnie, a niektóre funkcje i trudności będziesz stopniowo opanowywać.

Grafika w grze jest prosta, ale przyjemna, na pewno nie są to nowoczesne projekty z kinowym obrazem, ale daleko im do pikseli, w których czasem trudno coś dostrzec. Zarządzanie jest przejrzyste, podobnie jak interfejs, który obfituje w drobne wskazówki, limit wejścia w proces jest niski, a potem będzie się przeciągał, bo wszyscy są zainteresowani, ale co nas jutro czeka?

Cechy gry The Wild Darkness na Androida:

  • Eksploracja niezwykłego, innego świata
  • Zbieranie zasobów i tworzenie przedmiotów, broni, wyposażenia, budynków
  • Całkowite przetrwanie z potworami, pragnieniem, głodem i zmęczeniem
  • Format śmiertelności postaci dodaje funkcje, jeśli umrzesz - od nowa pozostanie tylko wiedza

Wady gry:

  • Trudno nazwać rozgrywkę dynamiczną, wymaga cierpliwości
  • Dla leniwych jest trochę reklam i zakupów

Podsumowując: jeśli lubisz spokojnie odkrywać niezwykłe światy na swoim Androidzie, to gra The Wild Darkness jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Taka przygoda z pewnością pozostawi pozytywne emocje.


Reklama

Pobierz The Wild Darkness 1.1.96

Nowości w tej wersji
-February 2022 update-
Fixed some bugs and adjusted balancing of pet stats.
Increases wand magic.
Add mannequin.
Totem revamp.
- Death Elemental Totem
-Emergency Food Totem
-Barbarian Totem
-Pet Totem
Fences and fence gates can be upgraded.
Added road installation.
Added accessory slot.
First Aid Bandage Material Change.
Changed the rules for the appearance of the Ruins of Evil Boss.
Other convenience additions and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1.96 (1196)
Data umieszczenia 2022-03-05 17:56
rozmiar 89.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

NETWORK

NETWORK

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje PoPeyed Inc na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/28 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |