Gumslinger Fajna
0 (0)

Gumslinger Fajna

Opis:

Game Gumslinger  - to strzelanka z kreskówek, w której gumowe postacie biorą udział w pojedynkach, strzelają do celów i zdobywają cenne nagrody.

Gracz opiekuje się jednym uroczym bohaterem i rozpoczyna trening strzelecki. Szczegółowe instrukcje wyjaśniają każdą czynność i budzą intuicyjność od pierwszych chwil. Na początku proponuje się trafić kulą w żelazną puszkę, wtedy będziesz musiał po kolei pokonać kilka botów. Należy wziąć pod uwagę, że budowa ciała wszystkich postaci jest identyczna, a kule nie przelatują przez nie, a jedynie ich dotykają, aby później sprowokować lekki rykoszet. Jeśli udało ci się powalić wroga, wojownik wie, jak celować, ale nawet upadły często wstaje i kontynuuje walkę. Ciężki upadek, w którym przeciwnik zostaje rozbrojony, można uznać za zwycięstwo w danym pojedynku.

Zadania stopniowo stają się coraz trudniejsze, od postaci wymaga się sprytu, wykonywania określonych ruchów oraz śledzenia zachowań przeciwnika. Nieograniczona amunicja sprawia, że ​​misje są trochę łatwiejsze, ale pamiętaj, że wróg ma podobne możliwości. Po wykonaniu standardowych zadań bohater otrzymuje nagrody i surowce, zaleca się ich wymianę na nowe bronie i powiększanie armii postaci. Wygodne, gdy możesz wybrać, kogo wysłać do bitwy. Wojownicy mogą korzystać z karabinów maszynowych, rewolwerów, kusz i wielu innych modeli broni.

Charakterystyczne cechy gry Gumslinger:

  • Strzelaniny PvP między gumowymi bohaterami;
  • imponujący arsenał broni z fajnymi skórkami;
  • zbieranie postaci;
  • turnieje na dużą skalę;
  • ciekawe misje, szkolenie na botach.

Deweloper ciężko pracował, aby fizyka wyglądała realistycznie. Na początku nawet trzymanie ciężkiej broni jest trudne dla wojownika. Będziesz musiał przyzwyczaić się do oporu antagonistów, od pierwszego strzału rzadko można wykonać zadanie. Oprócz pojedynków możesz strzelać do obiektów. Jest to bardziej zrelaksowany proces, dobra praktyka do zdobywania premii i rozpoczynania walki na wysokim poziomie wyszkolenia. Oryginalne obrazy sprawiają, że się uśmiechasz, rozgrywka jest trochę napięta, ale bardzo zabawna. Postaraj się dostać do tabeli najlepszych użytkowników, którzy wiedzą, jak przygotować doskonałe strzelanki!


Reklama

Gumslinger Fajna

Wszystkie aplikacje Itatake na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/28 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |