Kings Throne: Game of Lust
0 (0)

Kings Throne: Game of Lust

Opis:

Game Kings Throne: The Game of Lust  - to skrzyżowanie misji, strategii i gry fabularnej, w której średniowieczny król rządził krainą, zatrudnia armię jasnych bitew, wchodzi w relacje z kobietami.

Roztropny król często wyrusza na przygody, ale także na ziemi musisz podjąć wiele fundamentalnych decyzji. Będziesz potrzebował silnej armii do obrony swoich terytoriów i atakowania wrogów. Istnieją opcje przyjmowania żołnierzy do wojska i przeprowadzania różnych treningów w celu doskonalenia umiejętności. Ważne jest również, aby zadbać o ciągłe uzupełnianie zasobów, uwzględnić zapasy żywności, metali szlachetnych i kamieni. Ogromna rzesza rycerzy będzie bezużyteczna z oczywistym brakiem pożywienia, wojownicy muszą mieć dość energii, aby wykonywać swoje zadania. Potężna armia z łatwością poradzi sobie ze złośliwymi przeciwnikami, a aktywnych wrzuci do lochów. Główny bohater będzie mógł ich torturować i otrzymywać dodatkowe surowce.

Deweloper oferuje szeroki wachlarz nagród dla doświadczonych władców, im dłużej uda Ci się pozostać na tronie, tym łatwiej o różne zachęty. Obecność związków miłosnych przynosi różnorodność, odróżnia projekt od analogów gatunku. Możesz opiekować się pięknymi młodymi damami, tworzyć romantyczne historie, a potem myśleć o prokreacji. W komnatach królewskich kobiety rodzą spadkobierców i spadkobierców, trzeba je kształcić i pompować. Związki małżeńskie pomogą rozszerzyć strefy wpływów króla.

Charakterystyczne cechy gry Kings Throne: Game of Lust:

  • panowanie dworu królewskiego;
  • rekrutacja żołnierzy do wojska;
  • dystrybucja zapasów żywności, złota i kamieni szlachetnych;
  • romantyczne związki, powstanie dynastii;
  • pokaz strategii w turniejach online.

Projekt przyciąga ręcznie rysowaną grafiką i przemyślanymi scenariuszami. W grze nie ma zadań budowlanych, cele koncentrują się na interakcji z innymi postaciami. W miarę postępów w grze użytkownik poznaje ekscytujące historie, zagłębia się w fabułę, studiując fragmenty tekstu. Fani PvP mogą zawierać sojusze z innymi lordami, organizować okrągłe stoły, a nawet uczestniczyć w turniejach online. Uczyń swoją postać najbardziej godną z władców!


Reklama

Pobierz Kings Throne: Game of Lust 1.3.122

Nowości w tej wersji
1. New Content:
(1)New event: Black Friday-Get your lucky boxes
(2)New feature: Supreme Card
2. Optimizations:
(1)For this version we've made a bunch of bug fixes and optimizations of operating experience to make sure everything's running smooth
(2)Fixed issues of heroes list
(3)We've made some changes of role customize
informacje ogólne
wersja 1.3.122 (122)
Data umieszczenia 2021-11-27 00:10
rozmiar 710.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

GRANT_RUNTIME_PERMISSION

GRANT_RUNTIME_PERMISSION

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje GOAT Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/30 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |