Atari Combat: Tank Fury
0 (0)

Atari Combat: Tank Fury

Opis:

Atari Combat: Tank Fury  to gra polegająca na walce o czołgi dla Androida, w której ekscytujące bitwy łączą się z rozwiązywaniem łamigłówek typu dopasuj 3, a zasoby są wytwarzane z zbudowanej bazy.

Gracz dowodzi wojskami czołgów, w każdej bitwie stara się jak najszybciej zniszczyć przeciwników. Spowolnienie działań doprowadzi do manewrów odwetowych, więc musisz szybko wykonywać misje. W górnej połowie ekranu widać czołgi wroga, w środku - pięcioosobowy zespół użytkownika, poniżej - planszę z kolorowymi kamieniami. Każdy podwładny steruje maszyną wojskową o określonych funkcjach. Możesz stworzyć kolekcję czołgów z pięciu najsilniejszych krajów, deweloper starannie je stworzył, aby bitwy były epickie.

Elementy układanki różnią się odcieniem i kształtem, w sumie wyświetlanych jest pięć rodzajów kamieni. Użytkownik łączy kształty, buduje razem kilka tego samego typu. Rodzaj połączonych kamieni określa, który zbiornik jest aktywowany w danym momencie. Niektóre pojazdy opancerzone są w stanie, oprócz zadawania uszkodzeń, wywoływać inne efekty, przyciągać nowe elementy na planszę, odwracać uwagę wroga i wykonywać inne nietypowe działania. Lista pojazdów bojowych rozstawionych na polu bitwy znacząco wpływa na wynik bitwy. Konieczne jest monitorowanie równowagi różnych sił, aby wykluczyć koncentrację na podobnych modelach.

Charakterystyczne cechy gry Atari Combat: Tank Fury:

  • udział w bitwach czołgów PvE i PVP;
  • budowa i wzmacnianie podstaw;
  • połączenie bloków, zadania w formie „trzy w rzędzie”;
  • użycie czołgów z 5 państw świata;
  • mianowanie najlepszych wojowników do drużyny.

Standardowa łamigłówka jest osłabiona opcjami ulepszeń, a także koniecznością zbudowania bazy wojskowej z kilkoma budynkami. Tempo generowania ważnych zasobów zależy od jakości pracy na wyposażeniu terytorium. Dodatkową uwagę przyciąga fanów projektów o motywach historycznych. Możesz przejść do trybu offline przez ekscytującą kampanię podzieloną na poziomy lub wziąć udział w bitwach online i walczyć z oddziałami prawdziwych dowódców. Dynamiczne procesy i połączenie logicznego myślenia sprawiają, że zanurzasz się w niebezpiecznej atmosferze. Gwarantowane imponujące konfrontacje!


Reklama

Atari Combat: Tank Fury

Wszystkie aplikacje Atari, Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/30 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |