Smashy Road: Wanted 2
0 (0)

Smashy Road: Wanted 2

Opis:

Gra Smashy Road: Wanted 2  - kontynuacja wyścigowej akcji, w której bandyta biegnie po otwartym świecie policji, próbuje uciec różnymi samochodami.

Początkowo przestępca spokojnie porusza się po mieście jednym z samochodów. Regularność nie trwa długo, stróże prawa dostrzegają postać i organizują pościg. Konieczne jest mentalne przygotowanie się na napływ policjantów chcących złapać użytkownika oddziału. Ścigać ich będzie też helikopter; przy próbie ucieczki czasami będziesz musiał zanurkować w wodzie. Ważne jest, aby pozostać aktywnym i nie poddawać się, nawet jeśli antagoniści zdołają dogonić uciekiniera. Różne bonusy są rozrzucone po całej lokacji. Trudno je zebrać, ponieważ korekta trajektorii pociąga za sobą nowe zagrożenia dla życia.

W razie wypadku możesz wysiąść z samochodu i udać się do innego, kradzież innego pojazdu pozwoli Ci dłużej cieszyć się wolnością. Z niestandardowych sytuacji na drogach możesz uzyskać korzyści, sprowokować wypadek na dużą skalę, który sprawi, że ci, którzy doganiają, będą czekać. Doświadczony gracz jest w stanie odblokować nawet trzy tuziny samochodów. Każdy model ma pewne niuanse, styl jazdy i zachowanie na drodze na żelaznych koniach jest niepowtarzalne. Transport daje się ulepszać i dostosowywać, jego stan pod wieloma względami zależy od kierowcy. Możesz używać plecaków odrzutowych i innych środków, które zapewniają znaczne korzyści w procesie ucieczki.

Charakterystyczne cechy gry Smashy Road: Wanted 2:

  • 30 przestępców do wyboru;
  • 30 modeli samochodów;
  • aktualizacja i personalizacja pojazdu;
  • dodatkowe sposoby poruszania się;
  • prowokowanie wypadków i korków.

Blokowa grafika i losowe generowanie placu zabaw nadają rozgrywce szczególnego uroku. Warunki pogodowe zmieniają się regularnie, krajobraz również nie jest stabilny. Oprócz samochodów możesz wybrać wygląd bohatera. Gdyby okazało się, że odblokowuje kilka opcji, użytkownik ma prawo wskazać, która z dostępnych osobowości stanie się sprawcą chaosu na następnej stronie. Oryginalne misje stają się dodatkowymi celami dla uciekinierów. Tabela z rekordami użytkowników pozwala porównać wyniki i dążyć do jak najlepszej wydajności. Staraj się nie wpaść w ręce stróżów prawa!


Reklama

Pobierz Smashy Road: Wanted 2 1.41

Nowości w tej wersji
- 2 side missions types added
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.41 (72)
Data umieszczenia 2022-02-25 15:39
rozmiar 136.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/31 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |