Slayaway Camp: Free 2 Slay
0 (0)

Slayaway Camp: Free 2 Slay

Opis:

Game Slayaway Camp: Free 2 Slay  - to zabawna kostka łamigłówka z elementami horroru, w której bohater próbuje wszystkich zabić, odtwarza krwawe sceny z filmów.

Pod kontrolą gracza maniak zaczyna polować na niewinnych ludzi. Postać jest w stanie samodzielnie zabijać potencjalne ofiary, wystarczy wskazać mu kierunek ruchu w procesie poszukiwania osób na danym terenie. Kiedy cały dostępny obszar zostanie oczyszczony z ludzi, maniak będzie musiał przenieść się do następnego miejsca. Należy również pomóc w znalezieniu kierunku do punktu wyjścia. Postać porusza się w linii prostej do przeszkody, po czym zatrzymuje się i czeka, aż gracz wykona manewr, wyznaczając linię dalszego ruchu. Nie ma przystanku w połowie drogi. Wyjątkiem jest obecność osoby tuż przed myśliwym.

Po zderzeniu zabójcy i ofiary można zaobserwować zniszczenie. Deweloper przewidział kilka schematów morderstw, które zapewniają różnorodność w zachowaniu bohaterów. Przyszłe ofiary nie zawsze są pokorne co do zbliżającej się śmierci. Niektórzy uciekają lub wykonują inne manipulacje, komplikując zadanie myśliwego. Dodatkowe komplikacje stwarzają policjanci, którzy pojawiają się po przejściu przez kilka miejsc. Pułapki, obszary z płonącymi pożarami i inne uciążliwości sprawiają, że praca jest bardziej niebezpieczna.

Charakterystyczne cechy gry Slayaway Camp: Free 2 Slay:

  • zniszczenie wszystkich postaci w lokacjach;
  • kilka sposobów zabijania;
  • różne modele zachowań ofiar;
  • policjanci, pułapki, podejrzane przedmioty;
  • odblokowywanie nowych zabójców.

Deweloper stworzył ciekawy projekt oparty na popularnych w starożytności slasherach. Sześcienna grafika sprawia, że ​​historie są zabawne. Obraz jest tak odległy od rzeczywistości, że czynnik strachu jest zminimalizowany. Procedura osiągania celów staje się stopniowo coraz bardziej skomplikowana, ale miejsc jest niewiele, co sprawia, że ​​projekt jest krótkotrwałym hobby. Dodatkowe zadania pomiędzy głównymi misjami pozwalają na zdobywanie złotych monet. W mini-grach możesz również zdobyć dobre zasoby, aby mieć dostęp do ulepszeń lub odblokować innych przestępców, aby wykonywać mroczne czyny w innym przebraniu. Przyprowadź maniaka do każdej ofiary, spraw, by bohaterowie poczuli strach przed ostatnią nocą w życiu!


Reklama

Pobierz Slayaway Camp: Free 2 Slay 2.68

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and improved stability
informacje ogólne
wersja 2.68 (499)
Data umieszczenia 2021-07-20 04:20
rozmiar 110.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/31 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |