Super Toss The Turtle
0 (0)

Super Toss The Turtle

Opis:

Super Toss The Turtle  to kreskówkowa zręcznościowa gra akcji , w której gad wciela się w potężnego pocisku w armacie, procie, rakiecie lub innej broni.

Żółw urodził się, aby czołgać się i pływać, ale w tym projekcie jest przeznaczony do latania, zadziwiania wysokością podczas szybowania w powietrzu, podziwiania pokonywanych odległości w krótkim czasie. Po prawej stronie ekranu znajdzie się armata, katapulta lub inne urządzenie, dzięki któremu urocze stworzenie może wystartować. Konieczne jest wcześniejsze obliczenie siły wystrzału i uruchomienie mechanizmu we właściwym czasie. Dopuszczalna jest późniejsza zmiana trajektorii. Można trochę poprawić sytuację bez kardynalnych manewrów. Przy udanym starcie końcowe odległości sięgają setek metrów, a zawodowi strzelcy mogą wymagać od żółwia więcej.

Lotowi towarzyszy zbiór bonusów zawieszonych w powietrzu na różnych wysokościach. Spadające uderzenia powodują poważne obrażenia, wszędzie rozpryski krwi. Wystarczy, że stwór w pełni wyląduje, ponieważ rany goją się natychmiast, pozostaje tylko niewielka zadyszka. Doświadczenie i zgromadzone bonusy pozwalają otwierać dopalacze, uzyskiwać dostęp do nowej broni. Wraz z ulepszeniami pojawiają się problemy w postaci antagonistów i przeszkód. Jeśli żółw się nudzi - spróbuj odblokować psa lub inną postać, nazwa projektu nie stanie się przeszkodą dla latania innych stworzeń.

Charakterystyczne cechy gry Super Toss The Turtle:

  • używanie żółwia jako pocisku;
  • ustanawianie rekordów odległości lotu;
  • planowanie kierunku i siły strzałów;
  • poprawa zdolności gada;
  • różne typy mechanizmów walki.

Kolorowa grafika i rozbudowane opcje ulepszeń pozwalają w pełni cieszyć się rozgrywką. Za każdy strzał przyznawana jest nagroda, możesz otrzymać gotówkę i kilka ulepszeń (wzmocnienie skorupy itp.). Modele broni imponują skalą i niezwykłymi szczegółami. Zadania są typowe, ale pojawienie się nowych obiektów w lokacjach zmusza artylerzystę do dostosowania się do sytuacji, do zmiany taktyki. Spraw, aby lot żywego pocisku był niezapomniany pod względem poziomu emocji i poza skalą pod względem wskaźników wydajności!


Reklama

Pobierz Super Toss The Turtle 1.181.88

Nowości w tej wersji
- v1.181.88 Very minor fixes and updates
informacje ogólne
wersja 1.181.88 (118188)
Data umieszczenia 2022-04-14 13:35
rozmiar 34.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GonzoSSM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/01 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |