Opis:

Bike Jump  to zabawna gra zręcznościowa , w której motocyklista rozpędza się na rampie, skacze i próbuje dotrzeć do celu, demonstruje oryginalne triki w locie.

Manewr rozpoczyna się na wyrzutni trampoliny ze stromymi wzniesieniami. Gracz trzyma palec na ekranie i pomaga oddziałowi przyspieszyć. Na górnym panelu znajdują się tabliczki z dwoma wskaźnikami: aktualnej prędkości oraz dystansu, który zaczyna być brany pod uwagę po starcie z trampoliny. Podczas startu prędkość i odległość lotu są wyświetlane dużym drukiem. Proces unoszenia się w powietrzu jest nieco spowolniony. Stosunkowo daleko znajduje się olbrzymi cel, przed nim specjalna konstrukcja, po której zawodnik jedzie po wylądowaniu. Im bliżej okrągłego elementu, tym więcej bonusów możesz otrzymać.

Już na konstrukcji dopuszczalne są upadki, globalne awarie. Jeśli motocykl, jego część lub sam zawodnik dotknie celu, będzie można obserwować jego przerwę i fanfarę dedykowaną sportowcowi. Po przyznaniu nagrody zawodnik jest ponownie na miejscu startu. Ma do wyboru kilka ulepszeń. Konieczne jest przeanalizowanie wielkości dostępnych środków i zaplanowanie wydatków. Oprócz poprawy parametrów technicznych transportu, trzeba pamiętać o plecaku odrzutowym. Dzięki temu możesz latać dłużej i zwiększyć swoje szanse na pokonanie żądanej odległości.

Charakterystyczne cechy gry Bike Jump:

  • skoki narciarskie na motocyklu;
  • plecak odrzutowy za plecami;
  • różne skórki do pojazdów;
  • ulepszenia techniczne;
  • zarobki monet, dodatki do premii.

Projekt wyścigowy wyróżnia się spektakularną grafiką 3D i uroczą animacją. Motocykl można spersonalizować, możesz dobrać indywidualne odcienie do swojego nastroju. Różnorodność trampolin pozwala cieszyć się rozgrywką przez długi czas bez poczucia monotonii. Poprawiona wydajność wprowadza nieprzewidywalność w zachowaniu żelaznego konia. Koncepcyjnie arkada przypomina gry, w których samochody latają i lądują ciężko, ale pojazdy dwukołowe zapewniają możliwość uzyskania nowych wybuchów emocji. Jedź do maksymalnej prędkości, aby uzyskać niesamowite rekordy!


Reklama

Pobierz Bike Jump 1.5.0

Nowości w tej wersji
Improvements and minor fixes.

More updates coming soon.
Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.5.0 (34)
Data umieszczenia 2022-04-17 02:02
rozmiar 104.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/01 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |