Otherworld Legends
0 (0)

Opis:

Otherworld Legends  to pikselowa gra typu roguelike , w której bohater eksploruje niezwykłe światy, walczy z potężnymi wrogami i próbuje odkryć tajemnicę królestwa.

Genialni wojownicy z kilku epok zostali wezwani do królestwa miraży, aby rozwiązać pewną tajemnicę. Po drodze bojownicy przejdą przez najtrudniejsze testy, zniszczą złośliwych antagonistów. Gracz kontroluje jednego z tych bohaterów. Każdy żołnierz ma unikalne spektrum umiejętności. Niektóre są niesamowite w walce w zwarciu, podczas gdy inne mogą sprawdzić się na dłuższą metę. Korzystanie z magii jest również dostępne, ale nie każdy wie, jak wykorzystać potencjał tego narzędzia. Zdecyduj, kim chcesz zarządzać i rozpocznij swoją podróż przez różnorodne lokalizacje.

Starożytne grobowce, kamienne ogrody, pałace na pograniczu rzeczywistości i fantazji oraz inne miejsca czekają na uważnych odkrywców. Istnieje wiele artefaktów i przydatnych przedmiotów, które pozwalają na skuteczniejsze działanie i rozwój. Możesz też zauważyć różnorodność napotykanych przeciwników. Niektóre z potworów wywołują uczucie czułości, inne są nielubiane, a bossowie swoim wyglądem zwiększają agresję wojownika. Konieczne jest znalezienie optymalnej taktyki walki, biorąc pod uwagę talenty wstępnie wybranej postaci. Pokonanie każdego wroga przynosi łupy, warto je wydać na ulepszenia.

Charakterystyczne cechy gry Otherworld Legends:

  • eksploracja losowo stworzonych światów;
  • bitwy z różnymi przeciwnikami i ich bossami;
  • 5 bohaterów z indywidualnymi stylami walki;
  • rozwój oddziałów;
  • zbiór nagród, przedmiotów i artefaktów.

Gatunek roguelike sprawia, że ​​nawet wielokrotne przejście strony może być interesujące i nieco nieoczekiwane. Istnieje możliwość nagłego odkrycia sekretnych obszarów lokacji, kolizji z przypadkowymi złoczyńcami. Specjalny sklep znajduje się w bardzo niepozornym miejscu. Odpowiednia kombinacja znalezionych przedmiotów sprawia, że ​​bohaterowie są potężniejsi, pozwalają odblokować nowe umiejętności bojowe i tworzyć fajne kombinacje. Pikselowa grafika i styl komiksowy urzekają użytkownika, a wielki cel, jakim jest ujawnienie ogromnego sekretu, motywuje do pójścia naprzód bez obawy o antagonistów. Spróbuj dowiedzieć się, co kryje się w niezwykłych światach królestwa!


Reklama

Pobierz Otherworld Legends 1.11.5

Nowości w tej wersji
CHANGES IN IMBA MODE
*Added 2 new Skill Stones (triggered on kill & when dodge).
*Can stock up to 2 health potions. Tap on the button to consume one if needed.
*One health potion by most can restore 20% of the hero’s max health + fixed 20 health points.
*The hero instantly consumes 40% of a health potion, leaving the rest of it to take its effect gradually in a while, during when if you are attacked, the restoration is canceled.

FIXED BUGS in Looming Menace, Bankbook and level display.
informacje ogólne
wersja 1.11.5 (20060)
Data umieszczenia 2022-03-14 13:02
rozmiar 571.4 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ChillyRoom na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/02 13:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |