WWE Racing Showdown
0 (0)

WWE Racing Showdown

Opis:

Gra to WWE Racing Showdown  - to niezwykły wyścig, w którym będziemy musieli ścigać się na motocyklu po autostradzie i bezlitośnie pokonać przeciwników, zmuszając ich do zboczenia z toru.

Gracz wybiera jednego ze słynnych zapaśników i prowadzi go na drogę stadionu. Rywale są już gotowi do wyścigu, zaczyna się akcja. Oprócz umiejętnego prowadzenia niebezpiecznych pojazdów, użytkownik musi mieć oko na inne postacie przejeżdżające w pobliżu. Jeśli ktoś podejdzie zbyt blisko, warto go zaatakować, wyprowadzić jeden z dostępnych ataków wręcz lub użyć dostępnych narzędzi jako broni. W grze walki oba motocykle poruszają się, zatrzymywanie się będzie czasochłonne.

Po drogach porozrzucane są bloki zdrowia, drabiny i inne bonusy, które należy zbierać, aby wzmocnić postać. Szybkość nitro i inne aktualizacje pomogą Ci uzyskać przewagę nad resztą uczestników. Możesz cieszyć się formatem offline, ćwiczyć, a następnie demonstrować swoje umiejętności w trybie dla wielu graczy, miażdżąc szarżę innych graczy. Uderz od razu, nie czekaj na ostry manewr z drugiej strony. Lista bohaterów składa się z gwiazd, które możesz zbierać i ulepszać. Każdy zapaśnik ma swojego żelaznego konia, jego parametry techniczne dają się łatwo regulować.

Charakterystyczne cechy gry WWE Racing Showdown:

  • wyścigi na motocyklach i bitwy z rywalami w trakcie;
  • wybór gwiazdy z WWE;
  • opcje pompowania bohaterów;
  • dynamiczne tryby PvP i PvE;
  • odblokowywanie kierowców i poszczególnych pojazdów.

Deweloper dokładnie przemyślał połączenie niepasujących gatunków i stworzył przyzwoity projekt wyścigowy ze spektakularnymi walkami. Interfejsy i schematy sterowania zostały połączone w jeden intuicyjny system. Ekran zawiera zarówno mapę aktualnej drogi, jak i klucze do uderzeń / ataków. Grafika daleka jest od ideału, ale ogólna atmosfera nie psuje. Przyciąga duży zestaw torów, widzów nie widać na stadionach, duch rywalizacji staje się motywatorem w każdym trybie rozgrywki. Zostaw innych motocyklistów w tyle i jako pierwszy dotrzyj do mety!


Reklama

WWE Racing Showdown

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/03 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |