INVICTUS: Lost Soul
0 (0)

INVICTUS: Lost Soul

Opis:

Gra INVICTUS: of Lost Soul  - to karciana gra walki, w której musisz walczyć online, aby wybrać kartę z akcją, aby określić czas i tempo ich zastosowania.

Potężny wojownik pod kontrolą gracza zamierza pokazać swoje talenty w epickich bitwach. Aby wykonać dowolny manewr, musisz użyć jednej z dostępnych kart. Aktywacja akcji jest możliwa, jeśli energia jest uzupełniana co sekundę. Jakość zbudowanej talii i znajomość niuansów każdej opcji znacząco wpływa na rozwój i wyniki bitew. Użytkownik może regulować siłę i szybkość uderzenia, formować różnego rodzaju obrażenia przeciwnika, tworząc eleganckie kombinacje kart.

W trakcie kampanii bohater odwiedzi kilka wymiarów, poczuje cień szkieletu martwego smoka, zajrzy do piekła, wejdzie do cyberprzestrzeni i przejdzie przez zamarzniętą Rzekę Wikingów. Celem będzie odnalezienie mrocznej osobowości odpowiedzialnej za liczne zgony. Online słynie z pojedynczych i klanowych gier walki z postaciami prawdziwych użytkowników z całego świata.

Charakterystyczne cechy gry INVICTUS: Lost Soul:

  • karciane bitwy PvP z mieczami;
  • łączenie ataków w celu zadawania śmiertelnych obrażeń wrogowi;
  • zbieranie i pompowanie niesamowitego sprzętu;
  • duży arsenał broni z możliwością ulepszeń;
  • turnieje silnych klanów.

Sprzęt zasługuje na szczególną uwagę. Dzięki szerokiemu wyborowi hełmów, rękawiczek, tarcz, butów i innych elementów, możesz elastycznie dostosować pancerz postaci, wybrać indywidualny algorytm ochrony. Każdy element wyposażenia można ulepszyć. Dobór broni również przyjemnie zaskakuje mieczami o różnej długości, a inne rodzaje broni czynią wojownika niebezpiecznym dla antagonistów, dodają pewności siebie przed każdą walką.

Fajna grafika 3D i mnóstwo efektów specjalnych sprawiają, że każda walka jest spektakularnym widokiem. Zadanie komplikuje konieczność przemyślenia najdrobniejszych działań i wcześniejszego ukształtowania taktyki ze zrozumieniem poszczególnych opcji kart. Tutaj nie możesz ograniczać się do tego samego rodzaju technik mocy, będziesz potrzebować sprytu i talentu bojowego. Zabierz swój geniusz w to miejsce i udowodnij wyższość własnej strategii!


Reklama

INVICTUS: Lost Soul

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/03 12:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |