Opis:

Flying Flogger to gra zręcznościowa dla Twojego androida, w której czeka na Ciebie niebo i samoloty. Wszystko jest narysowane stylowo, ale to, co dzieje się jak najdalej od rzeczywistości, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby mówić tutaj o „symulatorze”. Niemniej jednak grę można śmiało uznać za godnego zabójcy czasu na czas wyprawy, ponadto można w nią zagrać nawet bez dostępu do internetu.

W studiu CASUAL AZUR GAMES przygotowaliśmy grę, której projekty coraz częściej pojawiają się w ostatnim czasie na naszej stronie, na przykład takie projekty jak Taxi Run, Faily Brakes 2, Homo Evolution i kilka innych.

Jeśli mówimy o tym, jak wygląda gra Flying Flogger, to od razu warto oddać uznanie projektantom projektu, wszystko jest zrobione dobrze, wytrzymał minimalizm, zaletą będzie doskonała optymalizacja, która pozwala uzyskać niesamowicie czułą kontrolę nad swoim samolotem, co jest tutaj zdecydowanie wymagane.

Warto też zaznaczyć, że to, co się w tym przypadku dzieje, przypomina grę Pociski!, Ale jeśli we wczesnych projektach Twoim zadaniem było uniknięcie jednego lub kilku pocisków, to zadanie jest ciekawsze, gdyż musisz walczyć z samolotami wroga, unikając wejścia w linię ognia i obracając się tak, aby podłożyć wroga na widok jego karabinu maszynowego.

W rzeczywistości wojna z samolotami wroga za pomocą karabinu maszynowego to wszystko, co wydarzy się na ekranie. Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy będzie nieco trudniejszy. Wrogowie staną się mądrzejsi, ich umiejętności pilotażu wzrosną, a ich liczba wzrośnie.

Wśród niedociągnięć warto zwrócić uwagę na to, że gra nie implikuje możliwości walki z prawdziwymi graczami, a ponadto twórcy ewidentnie posunęli się za daleko z ilością reklam, która pojawia się w każdej dogodnej sytuacji.

Cechy gry Flying Flogger:

  • Piękny design
  • Świetna animacja
  • Wygodna i responsywna kontrola
  • Wiele poziomów (ponad 100 zadeklarowanych)
  • Kilkanaście różnych przeciwników

Wady gry:

  • Jest dużo reklam, ale za kilka dolarów możesz je wyłączyć
  • Brak trybu online

Podsumowując: jak już pisaliśmy na samym początku recenzji, grę Flying Flogger można ustawić jako zabójczą czas, samowystarczalną, piękną i przyjemną „na wyciągnięcie ręki”, ale jest odpowiednia tylko dla tych graczy, którzy są neutralni wobec dużej ilości reklam lub są gotowi zapłacić za jej nieobecność.


Reklama

Pobierz Flying Flogger 1.0.31

Nowości w tej wersji
Fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.31 (1000031)
Data umieszczenia 2021-08-12 02:08
rozmiar 26.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/04 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |