Puszysty! Cute Lunchbox
0 (0)

Puszysty! Cute Lunchbox

Opis:

Gra Fluffy! Cute Lunchbox  to zabawna gra logiczna oparta na projekcie 2048. Tutaj musisz połączyć identyczne naczynia i wypełnić kwadratowe pudełko 16 komórkami.

Historia zaczyna się od kilku kulek ryżowych, które należy połączyć w kolejny element. Poruszając się w górę iw dół, w lewo iw prawo, możesz przesuwać wszystkie wiersze w żądanym kierunku. Podczas przesuwania łączy się identyczne naczynia w sąsiednich komórkach. W jednej z pustych komórek pojawia się nowa kulka ryżowa. Następnie musisz zmienić taktykę, przemyśleć manipulacje, biorąc pod uwagę lokalizację innego produktu. Ważne jest, aby manewry tworzyły połączenia. Kilka bezcelowych kroków prowadzi do szybkiego wypełnienia pudełka.

Deweloper stworzył scenariusz korzystny dla wszystkich: jeśli zabraknie pustych komórek, możesz zacząć dekorować swoje pudełko na lunch. Następnie warto zebrać trofea, przeanalizować liczbę zdobytych punktów i przejść do kolejnego zadania. Przed utworzeniem kolejnego pudełka na drugie śniadanie możesz dostosować kilka ustawień. Użytkownik proszony jest o wskazanie, z jakiego materiału będzie wykonane pudełko, czym ma zostać ozdobione. Jeśli pozwalają na to zgromadzone punkty, wybierz żądany algorytm i kolejność transformacji potraw.

Charakterystyczne cechy gry Fluffy! Śliczne pudełko na lunch:

  • połączenie produktów wzdłuż linii pionowych i poziomych;
  • zwiększenie wskaźników podczas łączenia elementów;
  • otrzymywanie trofeów i prezentów;
  • przygotowanie muzyki, przystawki;
  • dobór dekoracji do pudełka na żywność.

Liczba parzysta jest widoczna w dolnym rogu każdej komórki; w momencie łączenia jest mnożona przez dwa. Wskaźnik pomaga również nawigować, jak daleko posunąłeś się w konwersji żywności. Konieczne jest dążenie do dużych liczb, staraj się wykonać więcej ruchów niż ostatnio. Ale nawet przy niskich stawkach nie ma powodów do smutku, ponieważ kucharz zdobywa nagrody i poprawia się w każdej sytuacji. Kolorowa grafika i pozytywny wynik przyciągają zarówno młodych, jak i dorosłych graczy. Wyraźne i jednocześnie trudne opóźnienia bramek, skłaniają do rozwijania logicznego myślenia. Bij rekordy i kreuj oryginalne trendy kulinarne!


Reklama

Pobierz Puszysty! Cute Lunchbox 1.0.34

Nowości w tej wersji
Fixed a problem that may crash when removing garnish.
informacje ogólne
wersja 1.0.34 (41)
Data umieszczenia 2021-03-01 05:32
rozmiar 97.81 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/05 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |