LEGO Racing Adventures
0 (0)

LEGO Racing Adventures

Opis:

Zabawa w LEGO Adventures Racing  - to zabawny wyścig, w którym postać jedzie po zabawkowym świecie, ściga się po pagórkowatych drogach, zbiera szczegóły i bonusy, starając się unikać wypadków.

Podróż samochodem po mieście LEGO zapowiada się ekscytująco i niebezpiecznie. Użytkownik steruje maszyną złożoną ze standardowych części zestawu konstrukcyjnego. Głównym zadaniem jest regulacja prędkości i hamowania. Konieczne jest zminimalizowanie uszkodzeń pojazdów i próba pokonania znacznej odległości. Już od pierwszych kilkudziesięciu metrów drogi widać, że pokonanie ścieżki wymaga wyjątkowej ostrożności podczas manewrowania. Zderzenia z przedmiotami prowadzą do zniszczenia auta, utraty części, co komplikuje dalsze poruszanie się po torze. Czasami niebezpieczne sytuacje są nieuniknione, musisz spróbować zmniejszyć uszkodzenia pojazdu.

Po drodze zaleca się zbieranie części, gromadzenie bonusów. Niektóre ulepszenia są aktywowane natychmiast. Bez zatrzymywania ruchu możesz przywrócić zdrowie, zwrócić kilka utraconych wcześniej fragmentów maszyny. Te czynniki dają szansę na długą podróż, nawet jeśli pierwszy odcinek nie został pokonany zbyt pomyślnie. Czasami użytkownik ma do wyboru dodatkowe opcje, może samodzielnie ustalać priorytety. Zebrane fragmenty mogą stanowić osobny obiekt.

Charakterystyczne cechy gry LEGO Racing Adventures:

  • pojedyncze przyjazdy samochodami konstruktora;
  • kontrola przyspieszania i hamowania;
  • odblokowanie wielu modeli pojazdów;
  • zbocza z ostrymi wzlotami i upadkami;
  • możliwość budowy budynków według rysunków.

Fajna zabawkowa stylizacja grafiki nie upraszcza zbytnio głównego celu. Deweloper zadbał o wysokiej jakości fizykę i zmartwił gracza. Udział w zadaniach pozwala zdobyć więcej nagród i odblokować coś fajnego. Urocze otoczenie i miejscowi nieco obniżają poziom napięcia, ale nie wolno się odprężyć, bo od poprawności i terminowości działań użytkownika zależy los auta. Inteligentna jazda pozwoli Ci pobić nowe rekordy!


Reklama

LEGO Racing Adventures

Wszystkie aplikacje Round Zero na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/06 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |