Sharpshooter Blitz
0 (0)

Opis:

Gra Sharpshooter the Blitz  - to zabawna strzelanka, w której postać trafia do obcych baz i natychmiast wykonuje misję zniszczenia sił wroga.

Agent wyrusza na niebezpieczne misje, użytkownik kontroluje go w momentach celowania i strzelania. Nie ma wsparcia dla bohatera, musisz działać samodzielnie. Na przedmiotach innych ludzi jest wielu ludzi, zgodnie z fabułą, twarze wszystkich są takie same, ale to nie upraszcza historii. Im wyższy poziom, tym większy tłum wrogów. Strzelają bardzo niezgrabnie, istnieje ryzyko przypadkowej śmierci głównego agenta, trzeba uważnie obserwować, co się dzieje. Liczba nabojów nie jest ograniczona, a raczej jest wskaźnik z ograniczeniem, ale ponowne ładowanie jest szybkie. Jeśli postać nie stanie się ofiarą wroga w tych ułamkach sekund, strzelanina będzie kontynuowana.

Bezmyślne wydawanie kul nie jest tego warte, aby nie zepsuć skuteczności misji. Po ukończeniu poziomu na ekranie wyświetla się tabela z kilkoma wskaźnikami. Uwzględniane są między innymi strzały w głowę (natychmiastowe odwet), zniszczenie kilku antagonistów jednym strzałem. Ten drugi scenariusz jest możliwy przy użyciu różnych przedmiotów. Jeśli z powodzeniem strzelisz do beczki, jej fragmenty odlecą na znaczną odległość. Duża prędkość lotu i imponujące rozmiary żywiołów stwarzają idealne warunki do zakończenia życia przeciwników.

Charakterystyczne cechy gry Sharpshooter Blitz:

  • ostrzeliwanie przeciwników w ich bazach;
  • unikanie kontrataków;
  • chęć wydania mniej kul;
  • odblokowywanie potężnej broni;
  • jeden agent przeciwko wielu wrogom.

Na górnym panelu oprócz liczby nabojów wskazany jest numer poziomu, a pod nim ikony symbolizujące twarze żywych wrogów. Po wykonaniu procesów w jednej lokacji postać automatycznie przesuwa się do drzwi, za którymi czeka kolejne zadanie. W nagrodę za dobrą pracę nieustraszona osoba otrzymuje ulepszoną broń. Do użytkownika należy wybór lub odmowa. Deweloper wykorzystał w projekcie fizykę szmacianej lalki, dodał trochę efektów specjalnych. Dopełnieniem była ścieżka dźwiękowa z motywami opowiadań o Jamesie Bondzie. Zdobądź reputację niepokonanego agenta!


Reklama

Pobierz Sharpshooter Blitz 1.0.14

Nowości w tej wersji
+ Bug fixes and improvements to keep your aim sharp
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (2180)
Data umieszczenia 2021-10-06 09:30
rozmiar 162.11 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje Kwalee Ltd na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/06 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |