Opis:

6ix9ine Runner  to fajna gra zręcznościowa , w której słynny raper biegnie jasnymi drogami, rozbija bloki w rytm własnych utworów, unika niebezpiecznych elementów.

Skandaliczny 6ix9ine włamuje się do urządzeń mobilnych graczy. Animowany prototyp artysty z jasnymi włosami i mnóstwem tatuaży gotowych do wielu wyścigów. Konieczne jest wybranie żądanej piosenki i wskazanie pożądanego poziomu trudności. Na początku zaleca się wypróbowanie trybu normalnego, a następnie przejście do trybu trudnego. Terminowe zniszczenie każdego bloku daje dodatkowe punkty, pozwala pewniej iść do przodu, kontrolować to, co się dzieje.

W górnej części ekranu znajduje się skala, która schematycznie odzwierciedla część przebytej odległości. Pod skalą wyświetlana jest rosnąca liczba punktów. Oprócz nieszkodliwych elementów sześciennych na torze jest wiele kolczastych piłek i innych nieprzyjemnych rzeczy. Pułapki zdarzają się często i najlepiej ich unikać bez represji. Oprócz różnorodności broni, użycia mieczy, słodyczy, pałek i innych elementów, warto zwrócić uwagę na tęczowe światło z oczu, które może uczynić bohatera niezwyciężonym na kilka sekund. Taka tęcza włącza się po dotknięciu wybranych klocków.

Charakterystyczne cechy gry 6ix9ine Runner:

  • bieganie z tłuczącymi się przedmiotami do muzyki;
  • kije golfowe, szable, miecze, inna broń;
  • możliwość aktualizacji narzędzi;
  • odblokowywanie zabawnych postaci;
  • wybór przebojów do wyścigów.

Zgodnie z wizerunkiem artysty oprawa graficzna utrzymana jest w kolorach tęczy. Z obu stron drogi lecą kolorowe słodycze, samochody i inne gadżety, które często można znaleźć w filmach tego faceta. Pieniądze też są w powietrzu, raper uwielbia rozrzucać zwitki dolarów. Niektóre melodie są zablokowane dla początkujących, odblokowywane są również postacie, wśród których jest rekin z firmowym kolorowym uśmiechem. Zasada zarządzania jest prosta, ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Intuicyjnie, na początku chcesz kliknąć każdy obiekt, który można zmiażdżyć, ale nie powinieneś tego robić. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać palec na ekranie i poruszać się z odpowiednią prędkością. Niespokojnych Tekashi czeka emocjonująca muzyczna przygoda!


Reklama

Pobierz 1.4.3

Nowości w tej wersji
bug fix
performance improvement
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (110)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:01
rozmiar 77.31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/07 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |