Opis:

Gra Hellrule to zręcznościowa platformówka na androida, którą jej twórcy zdecydowali się ustawić jako „biegacza”, jednak w kontekście gatunku będziesz musiał tu nie tylko biegać, ale także walczyć, myśleć taktycznie, dodatkowo gra została podzielona na poziomy i jest możliwość zatrzymania się i przemyślenia dalszych działań ...

Grę przygotowaliśmy w studiu Pedrocorp, które ma swoją siedzibę w Hiszpanii, gdzie, nawiasem mówiąc, znalazła się grupa, która napisała fajną ścieżkę dźwiękową do tego, co się dzieje. Ale z innych gier tego gatunku twórcy nie mają się czym chwalić, wszystko, co w tej chwili mają na swoim koncie, to gry o muzyce, z których najpopularniejszym jest projekt Robotic Guitarist, który zebrał ponad milion pobrań, ale nigdy nie jest za późno na start!


Jak wspomniano wcześniej, gra podzielona jest na poziomy, każde cztery poziomy reprezentują cały rozdział, na końcu którego czeka cię walka z bossem. Ponieważ projekt właśnie się pojawił, dostępny jest tylko jeden rozdział, ale reszta pojawi się później, w nadchodzących aktualizacjach. Nawiasem mówiąc, projekt najpierw pojawił się na Androidzie, ale wkrótce planowane jest uruchomienie go na iOS, a także na PC, a nawet wydanie wersji na Nintendo Switch. Takie są „napoleońskie” plany twórców.

Trudno powiedzieć z góry, jaka polityka cenowa będzie obowiązywać na innych platformach, ale projekt jest dystrybuowany na Androida całkowicie za darmo. Pobierz grę - za darmo, bez reklam, bez zakupów w grze. Zdaniem twórców, nawet po wydaniu pozostałych rozdziałów ta polityka się nie zmieni, co jest coraz mniej powszechne, ale dzięki nim za taką hojność!


Jeśli przejdziemy do rozgrywki, to wszystko jest dość proste i typowe dla swojego gatunku. Twój bohater, uzbrojony w parasolkę (która z łatwością pełni rolę broni białej) musi przebiec przez lokację wypełnioną sługami Szatana, z którymi musisz walczyć. Nie bez innych stworzeń, takich jak szczury, które będą próbowały cię skrzywdzić i innych pułapek, których należy unikać. Fajne jest to, że gra nie ma ograniczeń co do prób przekroczenia poziomu / obszaru, a jeśli zginiesz, możesz zacząć od punktu kontrolnego przed miejscem śmierci, więc nie możesz nazwać tego, co się dzieje, „hardcore”. Dodatkowego uroku dodaje ścieżka dźwiękowa i ciągły deszcz, a nawet ślady horroru, ponieważ gra nie jest wystarczająco mroczna ...


Cechy gry Hellrule na Androida:

  • Biegacz z horroru z taktyką ... dlaczego nie?
  • Każdy poziom jest projektowany ręcznie
  • Wielu różnych wrogów
  • Pod koniec każdego rozdziału walka z niebezpiecznym bossem
  • Ścieżka dźwiękowa hiszpańskiego zespołu El Reno Renardo
  • Ponury, ale stylowy wygląd
  • Żadnych reklam, żadnych zakupów - na zawsze!

Wady gry:

  • W tej chwili są tylko 4 poziomy (jeden rozdział), ale gdy wyjdą następne, element można bezpiecznie przekreślić
  • Animacja okazała się raczej poszarpana, ale miejmy nadzieję, że to też zostanie naprawione.

Podsumowując: trudno jest znaleźć błąd w grze Hellrule, ponieważ jest ona darmowa na wszystkich frontach i ma wiele zalet. Dlatego zalecamy zapoznanie się z projektem i wsparcie deweloperów komentarzem, zwłaszcza jeśli masz coś do powiedzenia;)


Reklama

Pobierz Hellrule 667

Nowości w tej wersji
✓ Difficulty curve balanced.
✓ Greater control responsiveness.
✓ Story screen after every stage.
✓ Volume control (on pause screen).
✓ Performance improvement.
✓ Other minor fixes and enhancements.
informacje ogólne
wersja 667 (667000)
Data umieszczenia 2020-09-30 23:16
rozmiar 47.92 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Pedrocorp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/07 12:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |