Baseball Superstars 2020
0 (0)

Baseball Superstars 2020

Opis:

Game Baseball Superstars 2020  - baseballowy Roleviki, w którym można rozwijać obiecujących graczy w baseball, uczyć ich pracy zespołowej, aby osiągnąć szczyt kariery sportowej.

Na początku gracz wybiera postacie, określa ich cechy zewnętrzne oraz podejmuje się przygotowania zaproszonych do drużyny. Nie musisz sam trenować bohatera, ponad stu trenerów jest gotowych do współpracy. Niektórzy specjaliści używają magii, aby zwiększyć skuteczność oddziału, aby zapewnić dodatkowe korzyści. Takie możliwości nie pojawiają się od razu, ale doświadczeni użytkownicy będą mogli je odblokować. Oprócz wskaźników fizycznych należy zająć się rozwojem inteligencji każdego bohatera, przeanalizować jego mentalność i inne parametry charakteryzujące osobę.

Deweloper zapewnia szeroki wachlarz opcji dostosowywania z opcjami zmiany logo zespołu, wyposażenia, a nawet całego stadionu. Dozwolone jest również dostosowywanie pozycji sportowców, aby mogli wykonywać jak najbardziej produktywny sposób. Interakcja z innymi graczami jest niezwykle ważna, ponieważ ogólny wynik w dużej mierze zależy od jakości komunikacji. Wraz z gromadzeniem doświadczenia, ulepszenia umiejętności, nowe rodzaje wyposażenia i różne przedmioty są stopniowo otwierane. Typów zawodów jest naprawdę wiele, ligi na kilku poziomach pozwalają doskonalić swoje umiejętności na każdym poziomie umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Baseball Superstars 2020:

  • wybór zawodnika i jego przygotowanie do meczów;
  • personalizacja wyglądu postaci;
  • dobór fajnego sprzętu;
  • współpraca z setkami trenerów;
  • udział w imprezach konkursowych.

Połączenie projektu sportowego z grą fabularną może na długo urzekać fanów różnych gatunków. Zarządzanie supergwiazdami jest fajne, ale zrobienie w ten sposób początkujących facetów będzie trudne. Konieczność uczestniczenia w tym procesie i regulowania każdego uderzenia zmusza do wyjątkowej koncentracji. Wysokiej jakości grafika i elastyczne ustawienia tworzą dobrą atmosferę. Łatwe do zrozumienia zasady sterowania pomagają szybko dostosować się, nawet w środowisku wielozadaniowym. Pomóż swoim ulubieńcom zająć honorowe miejsce w tabelach wyników i zdobyć reputację najlepszych graczy w baseball!


Reklama

Pobierz Baseball Superstars 2020 30.6.2

Nowości w tej wersji
[v30.6.2 Update]
- Added New Scenario
- Added New Trainer
- Various other bug fixes and tweaks
informacje ogólne
wersja 30.6.2 (98)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:07
rozmiar 107.83 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/08 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |