Marvel Realm of Champions
0 (0)

Marvel Realm of Champions

Opis:

Gra Marvel Realm of Champions  to kolorowa gra akcji , w której superbohaterowie wkraczają na planetę zwaną Battleworld i biorą udział w konfrontacjach z prawdziwymi graczami i sztuczną inteligencją, odkrywając jednocześnie tajemnice tej lokacji.

Po utracie żelaznego uścisku władcy świat zaczął się rozpadać na małe strefy, których przywódcy nieustannie walczą i próbują udowodnić swoją wyższość. Użytkownik wybiera przywoływacza, który twierdzi, że jest mistrzem. Aby szybko rozpocząć karierę, będziesz musiał ujawnić dużą warstwę tajnych informacji, aby zrozumieć przyczyny tego, co się stało. Na początek wskazywana jest żądana frakcja, konfigurowane są parametry wyglądu postaci, nakładane są skórki. Dołączenie do frakcji umożliwia wykonywanie zadań, zabijanie wrogów i poszerzanie strefy wpływów oraz walkę o terytoria.

Sterowane komputerowo potwory nieustannie usiłują zaatakować fortecę, a głównym celem będzie ochrona tego budynku przed falami antagonistów. Pewne doświadczenie pozwoli ci zdobyć nagrody i ulepszyć swój totem. Broń i ekwipunek znacząco wpływają na efektywność wojownika, ale jeszcze ważniejsza jest możliwość łączenia umiejętności i dodawania niestandardowych technik.

Jeśli chcesz zmienić tryb i uzyskać bardziej żywe emocje, zalecamy wypróbowanie bitew online w kompletnym chaosie na arenach. Bitwy drużynowe 3 na 3 pozwalają poczuć ducha najbardziej zaciętych bitew. Misją jest obalenie barona zagranicznej drużyny, do tego bojownicy są gotowi na różne sztuczki. Nietypowe kombinacje działań są tu jeszcze bardziej potrzebne niż w bitwach PvE, obecność doświadczenia bojowego pozwoli ci zachowywać się pewniej na arenie.

Charakterystyczne cechy gry Marvel Realm of Champions:

  • epickie bitwy w formatach PvP i PvE;
  • pompowanie postaci ze znanych komiksów;
  • użycie niezwykłych skór;
  • odblokowywanie nowych geniuszy;
  • odkrywanie tajemnic planety Battleworld.

Uwielbiani przez fanów bohaterowie posiadają unikalne umiejętności, przy wyborze bohatera należy wziąć pod uwagę jego zdolności. Niektóre są dobre w walce wręcz, inne świetnie radzą sobie z trafieniem wroga na odległość. Urocza grafika i efekty specjalne odtwarzają atmosferę Marvela. Bitwy w chaosie gwarantują użytkownikowi żywe emocje. Skórki i elastyczne ustawienia pozwalają osiągnąć wyjątkowość wybranego bohatera. Pomóż nowicjuszowi wyrosnąć na mistrza!


Reklama

Marvel Realm of Champions

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/09 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |