Gordon Ramsay: Chef Blast
2.4 (4)

Gordon Ramsay: Chef Blast

Opis:

Gra Gordon Ramsay: Chef a Blast  - to ciekawa łamigłówka, w której wysadza się kolorowe kostki, aby wyprodukować składniki do jedzenia i tworzyć kulinarne eksperymenty.

Główną część ekranu zajmuje tablica z blokami o różnych odcieniach. Użytkownik wyszukuje identyczne elementy, które znajdują się w pobliżu i jednym kliknięciem wysadza je w powietrze, robiąc miejsce na nowe. Celem będzie zniszczenie pewnego rodzaju kostek. Górny panel nad samym zadaniem wskaże, ile i jakie elementy należy wysadzić. Do pobrania dostępna jest nieskończona liczba ruchów, takie misje można uznać za rozgrzewkę przed ukończeniem zadań z ograniczonymi działaniami. Dopalacze tworzą globalne eksplozje i mogą znacznie uprościć proces osiągnięcia celu w ciągu sekundy.

Gdy zadanie skupia się na ekstrakcji produktów z niektórych komórek, musisz zniszczyć bloki obok nich. Nawet jeśli potrzebne przedmioty znajdują się obok siebie, musisz działać pośrednio, jedzenie jest ważniejsze niż niejadalne kolorowe części. W rozgrywce wszystko zbudowane jest na tematyce kulinarnej, poza pracą nad łamigłówkami można obserwować schematyczne przygotowywanie potraw. Ponadto każda rozwiązana łamigłówka niesie ze sobą bonusy, a od czasu do czasu masz możliwość odblokowania wielu skórek dla głównego bohatera - szefa kuchni. Zamiast słynnego Gordona Ramsaya można zabrać kogoś mniej gwiezdnego, ale nie mniej wymagającego od zestawu produktów do każdego z wymyślonych arcydzieł.

Charakterystyczne cechy gry Gordon Ramsay: Chef Blast:

  • podważanie tego samego rodzaju bloków;
  • ograniczona liczba ruchów;
  • możliwość otwarcia dostępu do boosterów;
  • studiowanie przepisów na fajne dania;
  • różnorodność składników.

Kolorowa grafika, intuicyjne sterowanie i pozytywny nastrój sprawiają, że ta układanka jest świetnym zabójcą czasu dla użytkowników w każdym wieku. Lista składników stopniowo rośnie, gra staje się ciekawsza. Gwiazdy, nagrody i prezenty motywują Cię do dalszych działań. Zadania stają się bardziej skomplikowane, strefę z komórkami można nawet podzielić, można połączyć logikę, umówić się na mały trening dla mózgu. Pomóż szefom kuchni zrealizować wszystkie pomysły, może wśród przepisów jest coś do gotowania w domu!


Reklama

Gordon Ramsay: Chef Blast

Ocena:

(4)
2.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/10 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |