SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai
0 (0)

SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai

Opis:

Gra SAMURAI Shodown: of The Legend of Samurai  - to ciekawy Roleviki, w którym musisz walczyć z różnymi przeciwnikami, doskonalić umiejętności bojowe.

Użytkownik jest zdeterminowany klasą totemu, wybiera postać, której styl zachowania w bitwach jest mu najbliższy. Samuraje doskonale radzą sobie w walce wręcz, miecz i dobry trening fizyczny wystarczą, by poradzić sobie z każdym antagonistą. Łucznicy wolą trzymać się z daleka od wroga, używają różnych algorytmów podczas walki z przeciwnikami. Magowie mają swoje własne algorytmy manipulowania przeciwnikami, ich schematy manewrowania i użycie magicznych narzędzi wymagają dodatkowych badań. Istnieją jeszcze dwie klasy z niuansami i funkcjami, każda ma wystarczająco dużo zalet i wad.

W lokacjach będą liczne bitwy, niszczenie odpornych wrogów. Trzeba być niezwykle ostrożnym, upadek antagonisty może wskazywać na silne, ale nie śmiertelne obrażenia. Kilka sekund później, gdy wojownik już koncentruje się na kolejnej grupie wrogów, pokonani mogą nagle wstać i kontynuować walkę. Przygotuj się do odparcia wielu ataków w tym samym czasie. Zniknięcie rannego staje się wskaźnikiem śmiertelnych obrażeń. Czasami bohaterowi nie udaje się ukończyć poziomu, chociaż podczas badania lokacji nie ma wrogów. Będziemy musieli zaglądać i szukać, niebezpieczne osoby chowają się, nie planują ataku jako pierwsi.

Charakterystyczne cechy gry SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai:

  • poziomy do walki ze wszystkimi, których spotkasz;
  • 5 zajęć z indywidualnymi rolami;
  • miasto z misjami, wyposażeniem i postaciami innych użytkowników;
  • dialogi z lokalnymi ekspertami;
  • badanie tajemnic i dawno zapomnianych pytań.

Lokalizacje i postacie w stylu starożytnej Japonii dają graczowi przygodę z orientalnymi nutami. Dźwięk doskonale pasuje do grafiki. Miejsce gry ze sprzętem i innymi graczami zostało zaprojektowane jako osobna strefa. Sterowanie jest standardowe, joystick jest dodawany po lewej stronie ekranu, a klawisze ataku znajdują się po prawej stronie. Aby skorzystać z niektórych umiejętności, musisz chwilę poczekać. Kontroluj bohatera i uczyń go legendarnym wojownikiem w świecie samurajów i mitycznych stworzeń!


Reklama

SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/10 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |