Opis:

Gra Quick Drift to zręcznościowa gra wyścigowa dla Twojego androida, w której dostajesz samochód, kilkadziesiąt poziomów i zadanie pokazania na co Cię stać w takiej dyscyplinie jak „drift”.

Grę przygotowaliśmy w studiu A ROGAN THING, z którym wcześniej nie spotkaliśmy się, ale zgromadziliśmy już na swoim koncie całkiem sporo projektów. Nie udało mi się znaleźć nic popularnego, ale jest seria BMX Wheelie King, która była w stanie przekroczyć 100 tysięcy pobrań.


Aby uniknąć porównywania gry z typowymi „biegaczami”, których w tym formacie jest bardzo dużo, postanowiono podzielić rozgrywkę na poziomy. Jest ich tylko 25, ale projekt nie był dostosowany do skali. Jeśli jednak komuś to nie wystarczy, istnieje tryb nieskończony, który pozwoli ci dotrzeć tak daleko, jak tylko możesz.

Za każdy wyścig otrzymasz nagrodę, którą można przeznaczyć na odblokowanie nowych samochodów, które będą się różnić nie tylko wizualnie, ale także zachowaniem na drodze. Oczywiście, aby osiągnąć wymierne rezultaty, trzeba nie tylko „zaprzyjaźnić się” z lokalną fizyką, ale także wybrać samochód do swojego stylu jazdy.

Jeśli chodzi o projekt wizualny, tutaj wszystko jest proste - wszystko jest wokselowe i lekko kanciaste, co już nie jest modne, a do tego dość skromny świat dookoła, sugerujący minimalizm i fakt, że liczy się tylko droga i samochód pod Twoją kontrolą.


Cechy gry Quick Drift na Androida:

  • Dwadzieścia pięć poziomów
  • Tryb nieograniczony
  • Nagrody pieniężne na każdym poziomie
  • Dziewięć samochodów, które możesz kupić za zarobione pieniądze
  • Całkiem niezła fizyka i animacja
  • Skromna grafika wokseli
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Wiele irytujących reklam, których nie można wyłączyć nawet za pieniądze

Konkluzja: gra Quick Drift to przede wszystkim skromny zabójca czasu, który pojawił się wyraźnie po „boomie” w tego typu projektach. Niemniej, poza dużą ilością reklam, nie zauważyliśmy żadnych problemów.


Reklama

Pobierz Quick Drift 1.3

Nowości w tej wersji
few small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2020-09-10 10:14
rozmiar 63.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/11 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |