Opis:

Game Tricky Castle  - to urocza gra logiczna, w której rycerz spieszy się, by uratować księżniczkę skradzioną z zamku z pułapkami i setkami prywatnych pokoi.

Uwięziona księżniczka siedzi w wieży i marzy o wyzwoleniu. Główna bohaterka spieszy jej z pomocą, ale o tych planach dowiedział się groźny złoczyńca. Potwór obiecał, że facet nigdy nie będzie mógł przejść przez zamek, prowadząc do sekretnego pokoju, w którym ukryta jest dziewczyna. Rycerz, który minął masę pomieszczeń, nagle wrócił na miejsce startu. W tym momencie użytkownik zaczyna to kontrolować. Głównym zadaniem jest odnalezienie klucza do aktualnego pomieszczenia oraz możliwość przedostania się do kolejnego. Poszukiwanie obejmuje zderzenia z przeszkodami, złożone zagadki i niezwykłe pytania, w których rozwiązaniu potrzebna jest logika, zręczność i przebiegłość.

Zagadki nie są ustandaryzowane, teren jest utrzymany w tym samym stylu, ale zadania są za każdym razem inne. Postać może liczyć na regularne podpowiedzi, choć często są one trudne. Jeśli wiadomość tekstowa zaleca relaks i medytację, nie musisz spieszyć się z klawiszem. Być może za kilka sekund powinien zadziałać inny mechanizm z pułapką. Lepiej poczekać cicho, a kiedy pojawi się nowa wiadomość, szybko weź to, co chcesz i przejdź przez drzwi. Czasami problemy są zaskakujące, można przypadkowo natknąć się na konstrukcję z tnącymi elementami lub kogoś obudzić. W przypadku śmierci postać zamienia się w ducha, po czym natychmiast ożywa i ponownie przechodzi przez to samo miejsce.

Charakterystyczne cechy gry Tricky Castle:

  • ratowanie piękna z lochów w wieży;
  • nietrywialne łamigłówki i zadania logiczne;
  • ponad sto poziomów pokoi z zamkniętymi drzwiami;
  • skrzynie z cennymi rzeczami;
  • śmiertelne przeszkody na drodze.

Platformówka jest bogata w wyzwania i trudne pytania. Dla odmiany twórcy dodali proste poziomy, dzięki czemu w oczekiwaniu na sztuczkę użytkownik jest ostrożny w pomieszczeniu bez żadnej przeszkody. Znacznie częściej strach przed kłopotami jest uzasadniony. Prosta grafika i urocza fabuła pozwalają skoncentrować się na łamigłówkach, całkowicie zanurzyć się w poszukiwaniu kluczy. Niestandardowe podejście i oryginalne pomysły będą najlepszymi pomocnikami w trudnym zadaniu. Dziewczyna była zmęczona czekaniem na swojego ulubionego bohatera!


Reklama

Pobierz Tricky Castle 1.5.9

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.9 (1050901)
Data umieszczenia 2021-07-19 18:07
rozmiar 47.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/11 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |