Mega Ramp Car Stunts Racing
2.9 (4)

Mega Ramp Car Stunts Racing

Opis:

Grając w Mega Ramp Car Stunts Racing  - trójwymiarowy wyścig, w którym musisz jechać po niebezpiecznym torze ze skokami i przeszkodami, aby jak najszybciej dotrzeć do mety.

Na starcie użytkownik otrzymuje jeden samochód i stosunkowo nieskomplikowany tor do rozgrzania i przygotowania się na ryzykowną przygodę. Pedały gazu i hamulca znajdują się w prawej dolnej części ekranu. Po lewej stronie znajdują się przyciski do regulacji kierunku w prawo i lewo. U góry wyświetlany jest stoper, dzięki czemu gracz śledzi tempo pokonanego dystansu. Celem jest pokonanie ścieżki w krótkim czasie z zapobieganiem wypadkom pojazdu. Pomyślne wykonanie zadania pozwala liczyć na nagrody pieniężne i otwarcie kolejnych poziomów z trudniejszymi drogami. Możliwe jest odblokowanie nowych modeli samochodów o unikalnych parametrach.

Droga może być pełna lub złożona z zupełnie innych nawierzchni. Ale jeśli samochód sportowy nie porusza się przez tunel, to po obu stronach drogi widać przepaść. Ten czynnik wyraźnie obciąża sytuację. Wykonując triki nie musisz polegać na szerokim lądowisku, musisz dostosować się do warunków wąskiej ścieżki. Duża liczba przeszkód statycznych i dynamicznych zmusza również do skoncentrowania się na ruchu samochodu.

Charakterystyczne cechy gry Mega Ramp Car Stunts Racing:

  • wyścigi samochodowe na prędkość;
  • eksperymentowanie ze sztuczkami;
  • maszyny o różnych cechach;
  • 20 wymagających torów wyścigowych;
  • wiele punktów widzenia.

Symulator przypomina trochę GTA Online. Świeżo upieczony zawodnik będzie jeździł na tle gór, oceanu, pustynnych piasków lub czystego nieba z chmurami. Motyw wybierany jest przez kierowcę w zależności od nastroju. Wyrafinowana fizyka, dynamika wydarzeń i niezwykłe tory od razu przyciągają fanów wyścigów samochodowych. Deweloperzy zadbali o epickie wykończenie: droga urywa się, samochód może odlecieć ze stabilnej nawierzchni w powietrze, po czym pojawi się perspektywa lądowania na statku lub nawet w samolocie. Nadmiernie irytujące reklamy staną się nieprzyjemnym niuansem. W innych aspektach wyścig gwarantuje mnóstwo pozytywnych wrażeń fanom ekstremalnych przejażdżek!


Reklama

Pobierz Mega Ramp Car Stunts Racing 2.3.7

informacje ogólne
wersja 2.3.7 (76)
Data umieszczenia 2021-02-06 22:49
rozmiar 47.19 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/12 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |