ROBO BLASTER: Broń! Strzelać! Bum!
0 (0)

ROBO BLASTER: Broń! Strzelać! Bum!

Opis:

Gra ROBO BLASTER: Guns! Strzelać! Bum! To zwykła strzelanka dla twojego androida, w której robot strzela do tych samych zmechanizowanych postaci, jeden po drugim oczyszcza pokoje z wrogów.

Dobra postać wchodzi do pierwszego pomieszczenia i pod kontrolą użytkownika próbuje zniszczyć wszystkich przeciwników. Oddział strzela automatycznie, w tym celu musi stać. Niemożliwe jest zabicie wroga podczas ruchu. Złe roboty organizują kontrataki, wypuszczają pociski na bohatera. W salach startowych jest kilku przeciwników, z którymi łatwo się uporać. Użytkownik przyzwyczaja się do zasad interakcji z postacią, aby podczas spotkania z bardziej agresywnym tłumem nie dochodziło do sytuacji krytycznych.

Pokonani przeciwnicy zostawiają monety, wszystko, co zarobił, natychmiast przyciąga bohatera po całkowitym oczyszczeniu lokacji. Szerokość strony odpowiada szerokości ekranu, widok z góry pozwala w porę dostrzec zagrożenia i ocenić sytuację. Robotowi okresowo oferowane są ulepszenia do wyboru; rozwój historii może zależeć od podjętej decyzji. Ulepszenia mogą odnosić się do zdolności i regeneracji, zdrowia. Dostarczono wiele nowych modeli broni, a także inne materiały wybuchowe, takie jak granaty. Wysokie przeszkody na terytorium mogą służyć jako osłona, ale czasami przeszkadzają, ponieważ przeciwnicy również kryją się za nimi. Z góry te okoliczności są doskonale widoczne, musisz opracować taktykę omijania nieruchomych obiektów.

Charakterystyczne cechy gry ROBO BLASTER: Guns! Strzelać! Bum !:

  • zniszczenie robotycznych antagonistów w pomieszczeniach;
  • duży wybór broni do ostrzału;
  • rzucanie granatem, inne techniki;
  • możliwość regularnego wybierania aktualizacji;
  • okresowe spotkania z szefami.

Różnorodne kolory i brak mrocznych tonów sprawiają, że arkady są fajne, ale pozytywne nie powinny przeszkadzać w skupieniu się na misjach. Po potyczkach z równymi przeciwnikami bohater spotka się z kolejnym bossem. Pomieszczenie jest małe jak na ten mechanizm, trudno go rozłożyć, ale poziom gotowości bojowej jest imponujący. Zastanów się dokładnie, jak można zniszczyć takiego wroga, trudniej będzie się przed nim obronić niż przed masą małych maszyn. Wybierz odpowiednie ulepszenia uwzględniające Twój indywidualny styl walki i zniszcz wszystkich, którzy pojawią się po drodze!


Reklama

Pobierz ROBO BLASTER: Broń! Strzelać! Bum! 1.0.2

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (6)
Data umieszczenia 2020-10-29 20:00
rozmiar 47 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/13 11:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |