West Heroes
0 (0)

Opis:

Game West Heroes  - to zabawne Roleviki, w których musisz uporać się z niepokojami na granicy wioski na Dzikim Zachodzie, ukarać przestępców i stworzyć stromą infrastrukturę.

Liczne bójki bandytów wypełniły małe miasteczko, miejscowi czekają na pojawienie się mądrego władcy, który przywróci porządek i przywróci komfortową atmosferę. Rabusie rozumieją tylko język broni, ważne jest, aby zebrać potężną armię do walki z wrogami. Utrzymanie armii będzie wymagało znacznych zasobów i dobrze wyposażonej bazy. Będziemy musieli zacząć od prac budowlanych, po których będzie można zdobyć cenne przedmioty i przyjąć godne postacie do wojska. Wybór budynków jest bardzo mały, ale prawidłowe działanie zarządzania odblokuje później szereg innych obiektów i stworzy różnorodne budynki na terytorium.

Ponad 60 typów bohaterów jest gotowych do ataku, obrony swoich rodzinnych ziem, a także wykonywania innych zadań na zamówienie. Warto przyjrzeć się bliżej zdolnościom i umiejętnościom każdego z nich, umiejętnie wykorzystując otrzymaną moc. Duży wybór broni, akcesoriów i wyposażenia korzystnie wpłynie na poziom wyszkolenia podwładnych. Głównym problemem gracza staną się bandyci i próżniacy. Potyczki z nimi będą codzienną, aczkolwiek ekscytującą misją. Możesz organizować ostrzał pieszych lub atakować wrogów na koniach. Ostrzał zamienia się w prawdziwą konkurencję, wybuchy emocji są poza skalą.

Charakterystyczne cechy gry West Heroes:

  • zarządzanie miastem, ochrona ludności cywilnej;
  • bitwy z hordami złoczyńców;
  • budowa budynków, rozbudowa infrastruktury;
  • wydobycie ważnych zasobów;
  • zwiększenie liczebności armii.

Lokacje z pustyniami, równinami i górami staną się interesującymi obszarami do zbadania przez gracza. Podróże, misje i zadania przypadną do gustu fanom klikaczy RPG. Szeroka gama nagród motywuje ludzi do aktywności. Zasoby można uzyskać nawet przy samodzielnej pracy, wystarczy chęć zwiększenia zarobków. Ładna grafika tworzy odpowiednie otoczenie. Dialogi i wskazówki pomagają zrozumieć, co się dzieje, zagłębić się w fabułę. Strzelaj do bandytów, łapaj i przesłuchuj ich przywódców, uszczęśliwiaj miasto i jego mieszkańców!


Reklama

West Heroes

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/13 13:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |