Harry Potter: Puzzles & Spells
0 (0)

Harry Potter: Puzzles & Spells

Opis:

Game of Harry Potter: Spells Puzzles  - to zabawna gra logiczna, w której układasz kolorowe kamienie 3 w rzędzie, aby wziąć udział w podróży po wszechświecie Harryego Pottera.

School of Magic ogłasza nową rekrutację uczniów. Użytkownik wpisuje swoje imię i nazwisko, wybiera pożądaną zdolność i jest zdeterminowany wyglądem swojej magicznej różdżki. Następnie zostaje powitany w świecie magii i otrzymuje pierwsze zadanie. Musisz połączyć identyczne klejnoty w jednej linii i spróbować ją powiększyć. Obecność co najmniej trzech elementów w jednym rzędzie powoduje eksplozję i odnowienie niektórych części. W górnej części ekranu znajdują się informacje o tym, co należy zebrać w bieżącym zadaniu, w jakiej ilości należy zgromadzić niezbędne elementy.

Nowo wybity uczeń wykonuje zadania logiczne i stopniowo aktywuje różne dopalacze, a później nawet zaczyna używać magii. Istnieje wiele bonusów z indywidualnymi wpływami; nie ma ustandaryzowanych algorytmów. Możemy tylko z całą pewnością opowiedzieć, że takie rzeczy ułatwiają ukończenie misji. Deweloperowi udało się stworzyć fascynującą fabułę, o której można się dowiedzieć między rozwiązywaniem zadań. Spotkanie z ulubionymi postaciami będzie miłą niespodzianką. Oprócz Harryego, Hermiony, Rona i innych ludzi możesz spodziewać się mitycznych stworzeń. Czasami pomogą Ci, gdy masz trudności z ważnymi zadaniami.

Charakterystyczne cechy gry Harry Potter: Puzzles Spells:

  • pasujące kamienie szlachetne 3 lub więcej w rzędzie;
  • odblokowywanie bonusów;
  • aktywacja zaklęć;
  • rozwój umiejętności magicznych;
  • imprezy, zajęcia w interesujących klubach.

Przemyślana fabuła i ukochane przez fanów sagi postacie z pewnością przyciągną tych, którzy nie mają nic przeciwko ćwiczeniu logiki i zanurzeniu się w ciekawej historii. Gotowe do użycia łamigłówki potęgują przyjemne wrażenie z projektu, z ponad setką dodanych. Grafika jest również szczegółowa, animowane obrazy i urocze efekty specjalne nadadzą fantastyczny nastrój. Rzadko pojawia się możliwość studiowania w takiej szkole, zwłaszcza przy pełnej swobodzie wyboru kierunku. Nie przegap okazji spotkania słynnych bohaterów i ulepszenia swoich umiejętności magicznych!


Reklama

Pobierz Harry Potter: Puzzles & Spells 32.0.701

informacje ogólne
wersja ()
Data umieszczenia 1970-01-01 00:00
rozmiar
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
Wszystkie aplikacje Zynga na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.45★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/14 12:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |