Grimguard Tactics: End of Legends
0 (0)

Grimguard Tactics: End of Legends

Opis:

Gra Grimguard Tactics: End of Legends  - strategia turowa, w której bohaterowie jednoczą się, by walczyć ze złem, budzić się, walczyć, budować miasta, wykonywać misję.

Legendarne postacie muszą pod kontrolą gracza zjednoczyć się w jedną drużynę, aby przywrócić dobrobyt w świecie fantasy. W pierwszych etapach oddział ma maga, wojownika i zwodziciela. Później pojawia się opcja odblokowania innych typów żołnierzy. Bitwy turowe wymagają starannego łączenia sił szarży. Musisz walczyć w konwencjonalnych pomieszczeniach, powierzchnia jest podzielona na kwadraty dla wygodnego poruszania się postaci. Każdy ruch oznacza ruch i wykonanie ataku (należy wskazać kierunek uderzenia). Konieczne jest systematyczne zabijanie wszystkich antagonistów w lokacji i przechodzenie do następnej, gdzie czekają nowi wrogowie i inne niebezpieczeństwa.

Od czasu do czasu w lokacjach, które mogą zadać więcej obrażeń niż horda zwykłych przeciwników, pojawiają się bossowie. Walka z nimi jest trudniejsza. Użytkownik spędza większość czasu na bitwach. Pomiędzy nimi możesz zacząć budować budynki w miastach, wzmacniając terytoria. Piękne wskazówki ujawnią sekrety świata fantasy i pomogą Ci zagłębić się w fabułę. Broń, wyposażenie i inne przedmioty mogą być ulepszane, doświadczeni użytkownicy mogą tworzyć sprzęt i inne przedmioty.

Charakterystyczne cechy gry Grimguard Tactics: End of Legends:

  • zebranie drużyny, która uratuje świat gry;
  • bitwy z różnymi przeciwnikami, potężnymi bossami;
  • ponad 10 wojowników z indywidualnymi rolami;
  • ulepszanie umiejętności totemów;
  • szeroka gama wyposażenia i elementów pomocniczych.

Deweloper dużo uwagi poświęcił oprawie graficznej, detale mrocznej scenerii potęgują klimat zbliżającej się apokalipsy. Ataki są uzupełniane efektami specjalnymi, dzięki czemu bitwy są jaśniejsze. Widok z góry umożliwia ciągłe obserwowanie wszystkiego, co dzieje się w pokoju, obliczanie prawdopodobieństwa różnych działań drużyny przeciwnej. Zadania konstrukcyjne i ulepszające osłabiają rozgrywkę i eliminują monotonię procesów. Nagrody motywują ludzi do działania i wiary w perspektywę wykonania głównego zadania. Świat jest w niebezpieczeństwie, stwórz najlepszy zespół do rozwiązywania problemów!


Reklama

Grimguard Tactics: End of Legends

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/15 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |