Talking Tom Fly Run: New Fun Running Game
0 (0)

Talking Tom Fly Run: New Fun Running Game

Opis:

Game Talking Tom Fly the Run: the New Fun Running the Game  - to niekończący się biegacz, w którym popularny kot lecący samolotami eksploruje świat, ratuje przyjaciół i zbiera trofea.

Gracz pomaga dobrodusznemu zwierzęciu kierować jednomiejscowym samolotem i jak najdłużej pozostać w powietrzu. Dzięki niewielkim rozmiarom transportu wąsaty bohater jest w stanie omijać liczne przeszkody i zbierać monety nawet w ciasnej przestrzeni. Nie bój się chodzić między drzewami lub latać bezpośrednio do drzwi, wtedy na pewno będzie okazja do wyjścia na otwarty teren. Głośność przesuwa się automatycznie do przodu, użytkownik musi kierować nią w lewo i w prawo oraz w górę iw dół. W górnej środkowej strefie ekranu znajduje się licznik przejechanych metrów, po lewej stronie wyświetlane są wskaźniki zebranych bonusów i złotych monet.

Wściekłe szopy dodały niebezpieczeństwa iw tej przygodzie zastawiły wiele pułapek i przeszkód. Z tego powodu musisz wykonywać ostre zakręty i stale regulować wysokość nad ziemią. Sławni przyjaciele Toma proszą o pomoc, te same szopy spieprzyły i porwały uroczych bohaterów. Misje ratunkowe są przeprowadzane bez przerywania podróży lotniczych. Początkowo użytkownik może sterować tylko Tomem, ale z doświadczeniem może otwierać Angelę i innych pilotów. Postacie nadają się do personalizacji, zabawne kostiumy i dodatki podkreślą indywidualność stylu wybranego bohatera. Samoloty można odblokować dla każdej osoby.

Charakterystyczne cechy gry Talking Tom Fly Run:

  • pokonywanie odległości w locie;
  • odblokowywanie postaci, skórek, samolotów;
  • modernizacja samolotu;
  • unikanie przeszkód i pułapek;
  • akumulacja przedmiotów bonusowych.

Zręcznościowy biegacz z Twoimi ulubionymi postaciami zapewnia jasny nastrój. Kolorowa grafika zanurza gracza w bajecznych światach otwartych do eksploracji przez odważnego kota i jego szalonych przyjaciół. Odblokowywanie zwierząt i przedmiotów regularnie wprowadza nowe rzeczy do gry. Wielopłaszczyznowe nagrody i bonusy motywują Cię do bicia niesamowitych rekordów. Przygoda pełna zabawnych odcinków pomoże ci uciec od codziennego zgiełku i dostroić się do nowych odkryć!


Reklama

Talking Tom Fly Run: New Fun Running Game

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/16 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |