Opis:

Knockout Race  to wieloosobowa gra akcji , w której bohater wraz z 49 przeciwnikami pokonuje tor przeszkód, przechodzi kilka rund, aby wygrać ostatni wyścig.

W proponowanym trybie battle royale ten, kto pomyślnie ukończy 5 rund, zajmie miejsce na podium. Na początku użytkownik dostosowuje swojego podopiecznego, dostosowuje zewnętrzne cechy, aby stworzyć niepowtarzalny styl. Ponadto postać gotowa do ucieczki spodziewa się pojawienia się wystarczającej liczby przeciwników. System szybko wyszukuje chętnych do wzięcia udziału w wyścigu, a na jednej z witryn znajduje się tłum uroczych bohaterów. Po odliczaniu wszyscy pędzą do przodu, ale duża ilość przeszkód każe nam szczegółowo przemyśleć trasę.

Jeśli z przodu znajduje się ściana, to w określonej strefie łatwo ją przebić, a inne odcinki są zbyt twarde i wysokie, nie można ich przebić ani przeskoczyć. Ogromne trójwymiarowe kształty mogą przesuwać się bezpośrednio w kierunku bezbronnych biegaczy, musisz nauczyć się unikać takich rzeczy. Różne mechanizmy mogą bardzo zaszkodzić bohaterowi, ale jeśli podejdziesz do nich w odpowiednim momencie, po prostu popchną do przodu i pomogą zyskać na czasie. Ważne jest monitorowanie prędkości oddziału, przyspieszanie i zwalnianie w odpowiednim czasie, aby zminimalizować kłopoty w procesie pokonywania dystansu. W niektórych rundach droga znika tuż pod twoimi stopami, wtedy musisz poruszać się bez zwalniania, nawet gdy spadasz na piętra niżej.

Charakterystyczne cechy gry Knockout Race:

  • udział w wyścigach dla 50 użytkowników;
  • dostosowywanie zewnętrznych danych postaci;
  • dziesiątki dynamicznych i statycznych przeszkód;
  • skoki, przyspieszenia, inne manewry;
  • nagrody, skrzynie z nagrodami.

Główne trudności wynikają z dążenia rywali do przodu i do dyskwalifikacji innych bohaterów. Znaczna część drogi będzie otwarta z obu stron, biegacze będą mieli szansę zepchnąć w przepaść kogoś, kto uniemożliwi im dotarcie do mety. Urocze postacie, zabawne ustawienia wyglądu i możliwość walki z prawdziwymi graczami dodają ogromnej porcji emocji do rozgrywki. Wyrafinowana fizyka czyni projekt jeszcze bardziej interesującym. Analizuj dokładnie sytuację, podejmuj decyzje na czas i zdobywaj zasłużone trofea!


Reklama

Pobierz Knockout Race 3.7

Nowości w tej wersji
-Add new maps.
-Optimize performance.
-Adjust coin shop.
informacje ogólne
wersja 3.7 (29)
Data umieszczenia 2020-09-20 21:58
rozmiar 41.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje DDD Studios na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/16 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |