Opis:

Game Tintin Match  - To zabawna gra logiczna, w której dziennikarz bada inną sprawę i decyduje się ustawić „trzy w rzędzie”, aby zdobyć tajemnicze klucze i bliżej ich rozwikłania.

Słynny reporter ma zamiar zgłębić nową serię pytań i ma nadzieję, że z wielu drobnych odpowiedzi będzie można zebrać wskazówki, które pozwolą rozwiązać jedną wielką sprawę. Bohater mierzy się z długimi podróżami z nagłymi odkryciami i ryzykownymi przygodami. Pod kontrolą gracza rusza w drogę. Aby iść naprzód w poszukiwaniu prawdy, bohater potrzebuje gwiazdek, które zdobywa się w trakcie rozwiązywania zadań logicznych. Pomiędzy łamigłówkami można obserwować, jakie wnioski wyciąga bohater, o czym myśli, jaką taktykę planuje zastosować.

Dla każdego zadania pobierana jest plansza wyłożona komórkami z różnymi kolorowymi postaciami. Powyżej planszy wskazuje, ile z tego, co należy zebrać, aby rozwiązać określone zadanie. Czasami elementy są ukryte pod kolorowymi detalami i nie są od razu zauważalne, ale jeśli celem jest ich znalezienie, to na pewno tam są. Niektóre przedmioty są przyznawane wyłącznie jako bonusy, są przyznawane po zakończeniu meczu.

Charakterystyczne cechy gry Tintin Match:

  • analiza zagadek „trzy w rzędzie”;
  • podróże do odległych miast i krajów;
  • dochodzenie detektywistyczne;
  • zdobywanie gwiazdek na każdym poziomie;
  • odblokowywanie ważnych przedmiotów.

Schemat działania jest standardowy, konieczne jest przesunięcie elementów w celu porównania trzech lub więcej identycznych. Połączone części znikają i dostosowują liczbę zmontowanych kształtów, jeśli są celem. Jeśli nie, po prostu robią miejsce na kolejne, zwiększają szanse na osiągnięcie wyniku podczas wykonywania przyszłych ruchów. Dopalacze pomagają eksplodować wiele kształtów jednocześnie, szybciej znajdować ukryte elementy.


Reklama

Pobierz Tintin Match 1.26.0

Nowości w tej wersji
This update includes new improvements and fixes. If you have feedback, let us know.
informacje ogólne
wersja 1.26.0 (126000365)
Data umieszczenia 2021-08-24 00:01
rozmiar 102.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/17 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |