Opis:

Game Rebirth Online  - to ekscytujące internetowe Roleviki, w którym postać jest stale ulepszana i bierze udział w bitwach samotnie lub w ramach gildii.

Na początku użytkownik tworzy bohatera, wybiera jego klasę, określa parametry jego wyglądu. Aby godnie prowadzić bitwy w proponowanym świecie, musisz przechodzić zadania i pompować talenty, nauczyć się wyrażać siebie. Zachęca się do studiowania zawodów, pracy nad zdobywaniem nowych umiejętności. Warto też zadbać o sprzęt i inne rzeczy, których potrzebuje wojownik. W projekcie nie przewidziano automatyzacji bitew, ważna jest umiejętność samodzielnego łączenia umiejętności, szukania optymalnych kombinacji akcji do wykonywania różnych manewrów.

Różnorodność formatów daje bohaterowi wiele możliwości spędzania wolnego czasu i rozwoju. Możesz rzucić wyzwanie każdemu użytkownikowi i walczyć z jego podopiecznym. Możesz dołączyć do stowarzyszeń graczy innych osób lub stworzyć własną gildię, opracować strategię zespołową, udać się do legowiska potężnych bossów i wspólnie się z nimi uporać. Dozwolone jest aranżowanie bitwy na dużą skalę między gildiami, aby udowodnić przewagę swojej drużyny nad nieznajomymi. Każde spotkanie dodaje doświadczenia, odblokowuje fajne ulepszenia, pokazuje osobowość i buduje reputację.

Charakterystyczne cechy gry Rebirth Online:

  • Bitwy PvP, naloty bossów i inne tryby w świecie fantasy;
  • 4 klasy dostępnych postaci;
  • ulepszaj umiejętności, odblokowuj nowe umiejętności;
  • dobór wyposażenia i skór;
  • brak automatycznych bitew.

Znaczna ilość zawartości gry pozwala każdemu znaleźć interesujący format rozgrywki na dowolny nastrój. Dzięki jego wieloplatformowemu charakterowi możesz wejść do świata fantasy MMORPG zarówno ze smartfonów, jak i komputerów PC. Oszałamiająca grafika 3D poprawia wrażenia z gry w czasie rzeczywistym. Interakcja z ludźmi eliminuje przewidywalność wydarzeń. Brak automatyzacji i pełna swoboda działania pozwalają na napisanie własnej historii bycia w wyjątkowym świecie. Pomóż podopiecznemu osiągnąć sukces w różnych kierunkach!


Reklama

Pobierz Rebirth Online 1.00.0195

Nowości w tej wersji
1. There are no NPC in some android os 11 versions
2. Support split screens
informacje ogólne
wersja 1.00.0195 (10202)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:16
rozmiar 53.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Caret Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/17 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |