TiMX: To jest Motocross
0 (0)

TiMX: To jest Motocross

Opis:

TiMX: This is Motocross  to wyścigowa gra akcji , w której postać jeździ motocyklami, rywalizuje z przyjaciółmi, bije rekordy, imponuje akrobacjami.

Użytkownik dostosowuje motocyklistę, wybiera dla niego dwukołowego żelaznego konia, wskazuje pożądany format wyścigu spośród kilku dyscyplin motocrossowych. Na trudnych trasach możesz doskonalić swoje umiejętności w pojedynczych wyścigach. Gdy możliwe będzie wykonanie nowego manewru, podpowiedzi informują o czynnościach potrzebnych do sterowania pojazdem i wykonywania sztuczek. Motocyklista może wypróbować ponad trzy tuziny tras, jeździć w MX, SX, FMX i innych dyscyplinach, doskonalić umiejętności jazdy. Doświadczonym graczom udaje się odblokować wiele sztuczek i zademonstrować cuda akrobatyki, które wcześniej można było zobaczyć tylko na światowych obiektach.

Przygotowaną postać można wysłać na zawody z podopiecznymi innych użytkowników. Tryb wieloosobowy pozwala ścigać się ze znajomymi, rywalizować z nieznajomymi, wygrywać epickie pojedynki. W formacie PvP możesz monitorować wydajność graczy i podejmować kroki, aby dostać się do liderów międzynarodowej tabeli liderów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ustawień motocyklowych i szerokiej gamie wyposażenia, każdy będzie mógł przygotować bohatera zgodnie z jego indywidualnym stylem jazdy i zachowaniem na torach.

Charakterystyczne cechy gry TiMX: To jest Motocross:

  • ekscytujące wyścigi motocyklowe;
  • ponad 24 triki FMX;
  • opcje modernizacji transportu;
  • ponad 30 utworów;
  • Zawody PvP i inne tryby.

Projekt cieszy się intuicyjnym algorytmem sterowania i realistyczną fizyką. Trasy o różnym stopniu trudności dają wiele możliwości szkolenia i doskonalenia umiejętności, lista dostępnych stron jest regularnie aktualizowana. Deweloper zwrócił szczególną uwagę na oprawę graficzną, wysokiej jakości obraz pozwala wydobyć jak najwięcej z każdej rasy. Fajne trofea zapewniają dodatkową motywację do dążenia do nowych zwycięstw. Rywalizuj z przyjaciółmi w różnych dyscyplinach, zadziwiaj umiejętnościami akrobatycznymi i osiągaj pozycje przywódcze!


Reklama

Pobierz TiMX: To jest Motocross 0.0.112

Nowości w tej wersji
- GOOGLE SIGN IN login to secure data
- Improved performance
informacje ogólne
wersja 0.0.112 (112)
Data umieszczenia 2020-09-17 18:20
rozmiar 59.51 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/18 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |