Opis:

Game Rovercraft 2  to kontynuacja popularnej gry o łaziku księżycowym. Podobnie jak w poprzedniej części, tutaj wszystko jest proste - zbuduj łazik księżycowy z szerokiej gamy części i przetestuj go na planetach, próbując wykonać zadanie.

Grę przygotowaliśmy w studiu Mobirate, które było również autorem ostatniej części, która zebrała ponad 10 milionów pobrań. Oczywiście przy takiej popularności pojawienie się kontynuacji było tylko kwestią czasu, ponadto gra została zapowiedziana dawno temu, ale testy, okres próbny i inne pytania opóźniły jej pojawienie się dla wszystkich, a teraz - gotowe!


Jak już pisaliśmy, zadanie jest dość proste - zebrać łazik księżycowy i podbić kolejną planetę. Ale w rzeczywistości wszystko okazuje się znacznie bardziej skomplikowane, ponieważ bogactwo szczegółów, których liczba będzie rosła w miarę postępów, różnorodne zadania i krajobraz planet z pewnością narzucą swoje własne cechy temu, co się dzieje i dla różnych sytuacji będziesz musiał zestawiać różne łaziki księżycowe.

Oczywiście opóźnia się proces doboru części zamiennych, ich zastosowania i prawdziwych testów, nie chodzi tylko o to, że poprzednia część była szalenie popularna!

Nawiasem mówiąc, już ponad milion osób ściągnęło grę podczas testów, więc „dolny” pasek już dawno minął. Kolejne pytanie - co się zmieniło i jak odmienna jest gra? Jak pokazała praktyka, zmiany są minimalne, co oznacza, że ​​deweloperzy zdecydowali się na zachowanie taktyki ostrożności, która ma prawo do życia, gdyż w popularnych projektach radykalne zmiany najczęściej można odebrać negatywnie.


Cechy gry Rovercraft 2 na Androida:

  • W końcu wyszła, to dobra wiadomość!
  • Masz możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego pojazdu
  • Masz do dyspozycji wiele zadań i planet
  • Czy potrafisz znaleźć stację kosmiczną?

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie przeszkadza
  • Dostępne są również zakupy, ale nie przeszkadza to cieszyć się grą bez nich

Podsumowując: jeśli mówimy o Rovercraft 2, to przede wszystkim warto zauważyć, że gra jest postrzegana jako rozszerzona pierwsza część, która właśnie stała się nieco bardziej globalna i większa. Więc spodoba ci się to, co się dzieje!


Reklama

Pobierz Rovercraft 2 1.1.9

Nowości w tej wersji
52 locations split into 4 different biomes with unique mechanics and design.
Updated interface.
New special offers!
Improved performance.
Fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.9 (11910)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:06
rozmiar 140.01 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Mobirate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/18 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |