STRIKERS 1945 2 classic
0 (0)

STRIKERS 1945 2 classic

Opis:

Klasyczna gra STRIKERS 1945 2  - jest to pionowa strzelanka zręcznościowa, w której musisz bombardować techniką lotniczą wroga w atmosferze II wojny światowej.

Wojska wroga otrzymały poważne posiłki, dlatego wojna się nie skończyła. Użytkownik steruje myśliwcem i próbuje zniszczyć przeciwny samolot. Strzelanie odbywa się automatycznie, ale w sytuacjach awaryjnych można ręcznie zażądać posiłków. Istnieją również opcje zrzucenia bomby lub naładowania broni. Konieczne jest takie pokierowanie samolotem, aby ostrzał był jak najbardziej efektywny. Ważne jest również, aby unikać obrażeń od częstych strzałów przeciwników, manewrować, aby z wdziękiem ominąć każdą sekcję.

Przed rozpoczęciem użytkownik wskazuje żądany poziom trudności, najbardziej ekstremalne są początkowo blokowane. Będziesz musiał pracować nad jednym z sześciu wojowników o indywidualnych cechach i możliwościach. Istnieją modele ze strzałem skoncentrowanym i rozproszonym, różne typy pocisków, dodatkowe narzędzia. Wrogowie lecą w różnych kierunkach, niektórzy z nich nie koncentrują się na samolocie twojej postaci, ale wielu jest opóźnionych i nie przelatuje, trzeba ich bezbłędnie zniszczyć. Czasami na horyzoncie pojawiają się bossowie o przerażająco dużych rozmiarach i najtrudniej jest z nimi walczyć.

Charakterystyczne cechy gry STRIKERS 1945 2 classic:

  • ostrzał samolotów wroga;
  • 6 typów statków powietrznych;
  • odblokowywanie ulepszeń dla fajnych osiągnięć;
  • bitwy z wielkimi bossami;
  • 4 poziomy trudności.

Oprawa graficzna w stylu retro przenosi strzelanki z powrotem do projektów gier z ubiegłego wieku i daje przyjemne uczucie nostalgii. Dozwolone jest pełnoekranowe i oryginalne wyświetlanie tego, co się dzieje. Technikę można ulepszyć, pomyślne ukończenie misji gwarantuje otrzymanie nagród. Umiejętność wezwania posiłków daje pewność w pokonywaniu najbardziej niebezpiecznych obszarów. Dodatkowe siły przeciwników nie powinny wpłynąć na wynik wojny. Rozpocznij dynamiczne bitwy z wieloma przeciwnikami, udowodnij swoją wyższość nad flotą kosmiczną!


Reklama

Pobierz STRIKERS 1945 2 classic 1.0.11

informacje ogólne
wersja 1.0.11 (20201110)
Data umieszczenia 2020-11-30 06:27
rozmiar 81.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/19 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |