Opis:

The Dark Raider  to pikselowa gra przygodowa , w której musisz zabijać potwory w głębinach lochów, oczyścić teren z antagonistów, aby przedłużyć życie na planecie.

Apokalipsa była przewidywalna, ludzie mieli czas na przygotowanie się do konfrontacji z najbardziej przerażającą - furią wszystkich Bogów. Nikt nie spodziewał się litości, ale nadeszła. Ludzkość dostała szansę na dodatkowy czas. Postawiono ścisły warunek: nadejdzie nowy dzień, jeśli komuś uda się pokonać potwory w następnym lochu. Miejsc jest dużo, perspektywy są bardzo jasne. Barbarzyńca, mag i wojownik zgodzili się podjąć trudną misję walki ze złymi duchami, a gracz musi je kontrolować. Nie wszyscy bohaterowie są dostępni od razu, będą musieli być odblokowywani stopniowo. Wojownik szybko atakuje, a mag zadaje imponujące obrażenia, ale broni się bardzo słabo. Barbarzyńca ma najlepszą obronę przy najniższym współczynniku ataku.

W trakcie walk w lewej części ekranu znajduje się joystick do wyboru kierunku ruchu, a po prawej klawisze akcji. Dostępne są 4 główne manewry, umożliwiające atakowanie, wykonywanie uników, skakanie lub blokowanie działań przeciwnika. Jakość bitwy zależy od kombinacji machinacji. Dwukrotne kliknięcie przycisku skoku aktywuje natychmiastowy atak, a blokowanie w odpowiednim czasie otwiera możliwości ataku z zaskoczenia. Istnieje wiele innych ciekawych kombinacji działań. Ważne jest, aby przestudiować możliwości każdej postaci, poprawić umiejętności, biorąc pod uwagę indywidualne talenty.

Charakterystyczne cechy gry Dark Raider:

  • bitwy z różnymi potworami;
  • losowe użycie map;
  • odblokowanie 3 wojowników o różnych umiejętnościach;
  • niebezpieczne skrzyżowania z bossami;
  • zarabianie monet i klejnotów.

Slasher z elementami RPG i roguelike to pixel art w nowoczesnym stylu. Losowe generowanie lokacji gwarantuje nieprzewidywalne sytuacje. Jeśli totem gracza został zabity, następnym razem, gdy obudzi się w zupełnie innym miejscu, potwory będą inne, więc nie będzie można przygotować się na pewien scenariusz. Tylko bossowie mogą się powtarzać, zanim się z nimi spotkasz, musisz przejść przez śmiertelne pułapki i zniszczyć wiele sługusów zła. Spróbuj przedłużyć okres istnienia człowieka!


Reklama

Pobierz Dark Raider 1.0

Nowości w tej wersji
Welcome to play Dark Raider!
informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2020-06-17 14:15
rozmiar 104.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/19 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |