Space Expedition
0 (0)

Opis:

Gra Space Expedition to przede wszystkim platformówka, bo definiuje gatunek, ale jak wiemy, platformówki są bardzo różne i ta mocno wyróżnia się na tle „typowych” projektów tego gatunku.

Grę przygotowaliśmy w studiu Mobirate, znanym wielu z dwóch części projektu Rovercraft, którego druga część pojawiła się niedawno na naszej stronie. Możemy więc śmiało zauważyć, że motyw kosmiczny jest we krwi deweloperów, tutaj nie powinno być pytań!

Warto zacząć od tego, że ta platformówka ma niewielką fabułę, która toczy się wokół odważnego astronauty, który wybrał się na długą przygodę, której celem jest odnalezienie prawdy i przyczyn utraty łączności z odległą stacją kosmiczną ...

Nietrudno się domyślić, że takie przygody nieodłącznie będą wiązały się z odwiedzaniem różnorodnych lokacji, w których czekają na Ciebie nie tylko przebiegłe pułapki i zadania, ale także potwory, z którymi będziesz musiał wejść w otwarty konflikt bez możliwości ucieczki lub jakoś ich ominięcia.

Jedyne, co zostało zauważone podczas tej gry i nie zostało odebrane w najbardziej oczywisty sposób, to poziom trudności. Wielu twierdzi, że w tej chwili jest odpowiedni dla dzieci, a ci, którzy wolą „hardcore”, mogą przejść obok ...

Cechy gry Space Expedition na Androida:

  • Ekscytująca wyprawa kosmiczna;
  • Gra łączy w sobie kilka gatunków, okazała się świetna;
    Eksploruj nowe lokacje i rozwiązuj oferowane przez nie zagadki;
  • Walcz z różnymi potworami;
  • Uwzględnij wyobraźnię i kreatywność, to pomoże ci wykonać wszystkie zadania;
  • Zadbaj o skafander kosmiczny i plecak odrzutowy;
  • Gra nie przewiduje żadnych opłat, wszystko jest darmowe!

Wady gry:

  • Zwykle w formacie platformówek pikselowych są projekty z poziomu „hardcore”, ale tutaj nawet nie pachną, dla niektórych użytkowników powoduje to dysonans;
  • Jest trochę reklamy, która nie przeszkadza.

Podsumowując: gra Space Expedition to ciekawy projekt, który jednak jest odpowiedni przede wszystkim dla zwykłych użytkowników. Jeśli chcesz przechodzić przez kolejne poziomy bez wyraźnego śladu sukcesu, możesz spojrzeć na inne projekty, na szczęście jest ich wystarczająco dużo na naszej stronie.


Reklama

Pobierz Space Expedition 1.1

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1 (1001001)
Data umieszczenia 2017-06-16 05:26
rozmiar 41.13 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Mobirate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/20 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |